"Десна" готується до нового сезону
Футбольне міжсезоння добігає кінця, і зараз саме час приступати до наполегливих тренувань. Гравці чернігівської команди «Десна» нещодавно повернулись з літніх вакацій і готові налаштовуватись на новий сезон у Першій лізі України з футболу. Нашим журналістам вдалось потрапити на тренування та поспілкуватись з головним тренером.
Дебютний після повернення сезон у Першій лізі чернігівська команда відіграла краще, ніж планувалося. В турнірній таблиці «Десна» посіла п’яте місце, і це сміливо можна вважати проривом для команди, бо сіверяни зайняли найвищу позицію серед новачків. Вдалий сезон хлопці провели не без влучних директив головного тренера Олександра Рябоконя.
Минулий сезон також запам’ятався вболівальникам чернігівської «Десни» шансом стати учасником Прем’єр-ліги, який з’явився вже після його закінчення. Але, на привеликий жаль, цього так і не сталось.
У зв’язку з анексією Українського Криму Росією, Прем’єр-ліга зазнала певних змін. У новому сезоні будуть грати лише 14 команд через те, що футбольний клуб «Севастополь» не зміг заявитись. Перед тим, як очолити чернігівську «Десну», Олександр Рябоконь був наставником саме севастопольської команди.
Міжсезоння не обійшлось без втрат для Десни. Один з лідерів сіверян півзахисник Євген Чепурненко перейшов до кіровоградської «Олександрії» та щє декілька гравців перебувають на перегляді у різних клубах. До початку сезону ще є трохи часу, і можливо «Десні» вдасться зробити декілька вдалих трансферів.
Серед проблем у «Десні», як і по всій країні, були збої у фінансуванні. Ходили чутки, що гравцям чернігівської команди затримують заробітну платню.
Головний тренер покладає основні надії на «старий кістяк» команди — гравців захисту та півзахисників. Радикальних змін у тактиці сіверян поки що не планується.
Кажуть, що другий сезон у лізі зазвичай гірший за дебютний. Але, сподіваємось, наша команда зможе перевершити свої попередні досягнення. Гравці приступили до повноцінних тренувань та налаштовані на нові перемоги.
Останні новини Чернігівщини
Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45
Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.
Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03
В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.
Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35
Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!
В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44
«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.
У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42
У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.