Чернігівські митники у спортивних змаганнях визначили кращих
Днями у Чернігові відбулась «Спартакіада – 2014», присвячена 23-й річниці з Дня створення митної служби України.
Для участі у спортивному святі до Чернігівської митниці Міндоходів з’їхались митники з усієї області. За першість змагалися команди митних постів «Щорс», «Грем’яч», «Сеньківка», «Нові Яриловичі» та збірна команда Чернігова.
Віктор Вечер - виконуючий обов’язки начальника митниці, вітаючи учасників змагань підкреслив важливість заходу для згуртування колективу, відродження та підтримання найкращих традицій митниці. Спартакіада відбулась за підтримки Чернігівської обласної організації ФСТ «Динамо».
У дружній боротьбі перемогла збірна команда Чернігова, до складу якої увійшли співробітники митного поста «Чернігів-вантажний» та адміністративних відділів митниці. «Срібло» вибороли митники з м.Щорс, а «бронзу» - здобула Сеньківка. Призери отримали кубки, грамоти, медалі та подарунки.
«Сьогоднішнє свято показало, що чернігівські митники не тільки гідно виконують професійні обов’язки, а й мають згуртований колектив, дружні відносини та перебувають у гарному спортивному стані» - зазначив Віктор Вечер.
Останні новини Чернігівщини
24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38
День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.