Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 травня, 10:55:44

Олімпійський день завітав в пришкільні табори Чернігівщини

23.06.2014   10:02Агенцiя

Літній відпочинок дітей проходить цікаво, весело, а головне – активно. Так більше 500 дітей з 36 шкіл міста Чернігова протягом двох тижнів змагалися в цікавих естафетах і виборювали право захищати честь своєї школи в зональних змаганнях, а вже переможці зональних турів зібралися 18 червня, на стадіоні ім. Ю. Гагаріна, де пройшов фінал змагань "Веселі старти".

Організували ці веселі і цікаві змагання - Чернігівський міський осередок НОК України спільно з міським Центром фізичного здоров'я населення "Спорт для усіх". Традиційно вони приурочені до Міжнародного олімпійського дня, який щорічно відзначається 23 червня і цього року присвячені 120-річчю з дня утворення Міжнародного олімпійського комітету.

У фінальну частину змагань цього року потрапили 8 команд. Організатори завжди намагаються підібрати конкурси, щоб змагання пройшли видовищно і весело. Цього року хлопці змагалися в шести видах: "Слалом на майданчику"(ведення м'яча ключкою між фішками); "Володар кілець"(проштовхування повітряної кульки ракеткою крізь кільце); "Збери урожай"(хлопці по черзі збирають усі фішки в обруч, а потім знову їх розставляють на свої місця); "Потяг"(біг, взявшись за руки); "Слалом на самокаті"(їзда на самокаті між фішками); "Кенгуру на кулі"(пересування на надувній рогатій кулі). А після спортивної частини юні спортсмени перевірили свої знання у вікторині «Що я знаю про Олімпійські ігри?».

Усі конкурси проходили в напруженій боротьбі при шумній і емоційній підтримці уболівальників. Самими сноровистими і швидкими виявилися учасники команди ЗОШ № 7, які і зайняли почесне перше місце. Друге місце у команди ЗОШ № 18, а третє місце дісталося команді ЗОШ № 30.

Без призів і подарунків не залишився ніхто, знайшлися спонсори – компанія МакДональдс ,яка люб’язно подарували кожному учаснику свої сертифікати на відвідання закладу. А переможці та призери отримали ще й сувеніри від НОК України та грамоти. Головним подарунком для усіх був гарний настрій і радісні посмішки.


Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок
 

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини