Чернігів приймав турнір турнікменів "Street Workout"
До Дня захисту дітей в Чернігові за підтримки обласного осередку Національного олімпійського комітету України та міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» вдруге пройшов відкритий турнір турнікменів «Street Workout».
Відмінність турнікменів від гімнастів в тому, що вони роблять свої трюки на звичайному турніку, під турніком не м'які мати, а жорстка земля. А кількість елементів, які може продемонструвати хороший турнікмени, нітрохи не менше, ніж в арсеналі у гімнаста .
На це змагання приїхали учасники з різних регіонів України, які вели боротьбу у наступних видах: підтягування на перекладині з вантажем - 24 кг.; віджимання на брусах з вантажем - 16 кг.; тримання гімнастичного кута. У перервах між вправами учасники демонстрували різні елементи на перекладині і брусах: великі обороти (звані в народі «сонце»), ходіння на руках, різні види переворотів.
Переможці та призери в окремих вікових категоріях були нагороджені кубками, медалями та спортивним інвентарем від Національного олімпійського комітету України.
НОК УКРАЇНИ
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.