Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 січня, 05:19:36

"Зустріч на Олімпі" у ЗОШ № 3 Чернігова

31.05.2014   13:05Агенцiя

Загальноосвітня школа № 3 міста Чернігова недарма входить входить до мережі шкіл олімпійської освіти.

В школі майже всі діти відвідують спортивні секції, ведуть здоровий спосіб життя, а вчителі на чолі з дирекцією школи активно приймають участь у спортивному житті міста. Школа залучається до проведення спортивно-виховних заходів ініційованих НОК України, Олімпійською Академією України та обласним осередком НОК України.

Значима подія була проведена спільно з обласним осередком НОК України на цьому тижні. Майже вся школа прийшла на спортивно - виховний захід «Зустріч на Олімпі », на який завітали Заслужені майстри спорту України Андрій Дериземля (учасник п’яти Олімпійських ігор, чемпіон Європи, призер чемпіонатів світу з біатлону) та Ніна Лемеш (учасниця трьох Олімпійських ігор, чемпіонка Європи, призерка чемпіонатів світу з біатлону), Сергій Романчук (майстер спорту України міжнародного класу з веслування на човнах «Дракон») і стипендіат НОК України, кандидат у майстри спорту України з біатлону Анастасія Бізюк.

Урочисте відкриття розпочалося з привітання директора школи Михайла Барбаша, який наголосив на необхідності показувати особистий приклад підростаючому поколінню та вести здоровий спосіб життя.

В рамках проведення Всеукраїнського проекту «DO like OLYMPIANS» під відео супровід була проведена фізична розминка. А потім цікаве спілкування з видатними спортсменами,фотографування, автограф сесія і, звичайно, подарунки для школи (спортивний інвентар та книги на олімпійську тематику) від НОК України.


Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок
 

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини