Відбірковий тур чемпіонату з футзалу пройшов в Чернігові
28 квітня в Чернігові відбувся відбірковий тур чемпіонату Державної кримінально-виконавчої служби України з футзалу.
З вітальним словом до спортсменів звернулись заступник начальника управління ДПтС України в Чернігівській області полковник внутрішньої служби Вячеслав Козка та заступник голови Чернігівської обласної організації ФСТ «Динамо» Олександр Ковальов.
Цього дня на футбольному майданчику змагалися збірні команди управління ДПтС України в Чернігівській області, управління ДПтС України в Сумській області та Чернігівського юридичного коледжу.
Усі поєдинки порадували численних глядачів справжнім спортивним видовищем, сповненим азартом боротьби, радістю перемог та гіркотою прикрих поразок. Очевидним було те, що пенітенціарії – і гравці, і вболівальники – готувались до поєдинку.
Якщо говорити про спортивні емоції, які вирували на футбольному полі та за його межами, то цьому турніру можуть позаздрити навіть змагання майстрів.
Зрозуміло, як і в кожних змаганнях, у турнірі були фаворити, які неодноразово доводили свій клас.
Футболісти управління ДПтС України в Сумській області "розігріли м'язи" із суперниками з Чернігівського юридичного коледжу, проте поступились курсантам з рахунком 2:7.
Пенітенціарії Чернігівщини закріпили впевненість у власних силах у матчі проти команди Сумської області – 10:4. Начальник управління ДПтС України в Чернігівській області полковник внутрішньої служби Валерій Пісклов постійно знаходився на футбольному майданчику та всіляко підтримував спортсменів команди.
Сповненим драматичних моментів видався заключний поєдинок, у якому за першість змагалися гравці Чернігівського юридичного коледжу та управління ДПтС України в Чернігівській області. Події на полі і результат на табло впродовж матчу змінювалися із блискавичною швидкістю. Перемогу у двобої отримали представники Чернігівського юридичного коледжу з рахунком 10:6.
Призери відбіркового турніру зустрінуться у фіналі з представниками інших територіальних управлінь. Такі змагання популяризують активний спосіб життя серед пенітенціаріїв. Долучитись до них може кожен бажаючий.
Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи 10:21
Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка постійно працює над тим, щоб культурні послуги були доступними для всіх дітей, зокрема для юних глядачів з особливими освітніми потребами
Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49
На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:46
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.
12 травня: цей день в Україні і світі 08:44
День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression