Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 лютого, 09:31:58

Молодь Чернігова за здорову націю. ВІДЕО

13.05.2014   11:10Агенцiя

Здорова нація – це нація, яка не палить! Молоді активісти Чернігова цими вихідними урізноманітнили свою традиційну пробіжку акцією проти паління.

У рамках акції учасникам прикріпили на груди зображення чистих легенів, а згодом «шкідлива звичка» (в даному випадку хлопець з цигаркою) розмальовувала ці легені чорним кольором.



Попри соромливість учасників, їм вдалося показати, як цигарка псує легені. На щастя, шкідливу звичку вдалося перемогти.

Опісля, молодь провела традиційний забіг до Золотого берега та виконала там зарядку.

Якщо Ви маєте бажання оздоровити своє тіло, але Вам бракує компанії – то слідкуйте за новинами «Здорової Нації» та приєднуйтесь до них.

https://vk.com/garmata_tv

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини