Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 вересня, 22:32:38

Чемпіонат міста Чернігова з веслування на човнах "Дракон". ВІДЕО

09.05.2014   08:18Агенцiя

До берегів тихої річки Стрижень за червоним мостом напередодні дня Перемоги долинали ритми барабанів. І це не було репетицією музичного ансамблю!

8 травня барабани задавали чіткий ритм юним учасникам п’ятого Чемпіонату міста Чернігова з веслування на човнах «Дракон» серед команд з тридцяти двох загальноосвітніх закладів, що має назву «Золотий дракон-2014». До змагань долучилися не лише школярі, а і вчителі та навіть директори середніх навчальних закладів.

Веслування на човнах-драконах - це вид спорту, який був офіційно зареєстрований у Чернігові з березня 2009 року, саме тоді і було створено федерацію з веслування на човнах «Дракон», президентом якої став Романчук Сергій Петрович, котрий і по сьогоднішній день займається розвитком та популяризацією цього виду спорту.

Перемогу вже другий рік поспіль здобула команда четвертої школи, друге місце у команди двадцять четвертої школи, а третє - посіли учні з тридцять третьої. У іншій віковій категорії перемогу виборола команда директорів, на другому місці - команда вчительського складу школи №19, а почесне третє місце у команди вчителів спецшколи.

Зауважимо, що саме зараз триває підготовка до чемпіонату України з веслування на човнах «Дракон», який пройде 16 травня в місті Києві. Тож побажаємо нашим землякам удачі та попутного вітру!

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині загинули двоє працівників гуманітарної місії, ще троє поранені

На Чернігівщині загинули двоє працівників гуманітарної місії, ще троє поранені 16:27

Сьогодні вдень російські війська завдали прицільного удару по працівниках гуманітарної місії з розмінування «Данська рада у справах біженців».

Жителі Чернігівщини можуть безоплатно отримати консультації з питань працевлаштування

Жителі Чернігівщини можуть безоплатно отримати консультації з питань працевлаштування 14:26

Повномасштабна війна похитнула ринок праці в Україні. Роботодавці нарікають, що їм бракує рук. А люди у пошуках роботи скаржаться, що пропозицій мало і зарплати не відповідають очікуванням.

 Як ветеранам і ветеранкам отримати більше безоплатних медичних послуг, а лікарям – доплату за допомогу Захисникам і Захисницям України

Як ветеранам і ветеранкам отримати більше безоплатних медичних послуг, а лікарям – доплату за допомогу Захисникам і Захисницям України 14:23

В Україні розширено перелік безоплатних послуг первинної медичної допомоги для ветеранів й ветеранок. Також запроваджено доплати лікарям, які надають їх ветеранам, з якими укладено декларації.

У Чернігові поліцейські перекрили канал розповсюдження психотропних речовин 14:21

Поліцейські встановили, що мешканець Чернігова налагодив систематичний збут уроздріб особливо небезпечної психотропної речовини. Під час обшуків у наркодилера вилучили 1 кг речовини, що схожа на солі альфа-PVP. Зловмисника затримано до ізолятора тимчасового тримання.

Понад 90 тис.грн сплатить браконьєр з м. Ніжин за незаконну риболовлю сітками 10:56

Другого вересня 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області на водоймах Корюківського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини