Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 жовтня, 07:48:32

Проходимо початкову військово-спортивну підготовку у "СОТі"

02.05.2014   13:59Агенцiя

Протягом кількох останніх місяців українці живуть під постійним «інформаційним обстрілом».

Нестабільна економічна і політична ситуація в державі спонукає пересічних громадян до дій: хтось йде до військкомату, хтось стає волонтером Червоного хреста, а хтось шукає необхідних для себе знань у військово-спортивних клубах. Про один з таких клубів, що діє у Чернігові, розповімо далі.

Катерина виросла в родині військового, тож бажання бути готовою до будь-яких життєвих ситуацій для неї цілком природне. Звичайно ж, події, які відбуваються в державі не залишили дівчину байдужою. Спершу вона пройшла курси першої медичної допомоги на базі товариства Червоного хреста. Далі більше, бажання не залишитися безпомічною підштовхнуло дівчину шукати курси початкової військової підготовки. Вона знайшла те, що шукала. З березня нинішнього року такі курси чернігівцям пропонує військово-спортивний клуб «СОТа».

Інструктори та наставники, які працюють із бажаючими пройти своєрідний курс молодого бійця, це колишні або діючі співробітники спецпідрозділів. Займаються з «Курсантами» за самотужки розробленою програмою, що складається з двох блоків.

Основи поводження зі зброєю «курсанти» освоюють за допомогою електропневматичних копій гвинтівок, які за словами інструкторів абсолютно безпечні. Окрім того, до першого блоку входить вивчення певних тактичних елементів. Другий же блок, включає в себе тренування навичок поведінки в екстремальних умовах.

Серед іншого, вивчають на курсах і основи тактичної медицини: як правильно евакуювати поранених, надати їм першу допомогу. Саме цей фактор привернув до курсів увагу нашої героїні Катерини, яка впевнена — жодні знання не бувають зайвими.

Ще один важливий момент, для багатьох «курсантів» «СОТи» — аполітичність клубу, який співпрацює лише з військкоматом та Чернігівською міськрадою. Жодних політичних контактів клуб не має, а відтак і грошовитих спонсорів. Не зважаючи на це курси безкоштовні. Єдине, що доводиться купувати бажаючим їх пройти — спеціальні кульки для пневматичних гвинтівок.

ЧОДТРК

Останні новини Чернігівщини

Сьогодні - вибори до місцевих рад

Сьогодні - вибори до місцевих рад 07:40

25 жовтня в Україні проводять вибори до органів місцевого самоврядування. Громадяни будуть обирати депутатів до місцевих рад та мерів своїх населених пунктів. Голосування розпочинається о 08:00 і триватиме до 20:00. Потім виборчі дільниці закриються й розпочнеться підрахунок голосів.

25 жовтня - День автомобіліста

25 жовтня - День автомобіліста 07:27

День автомобіліста святкують в останню неділю жовтня. Святкують День працівника автотранспорту, або, як його ще називають - День водія - не тільки ті шофери, хто сидить за кермом.

Олімпік - Десна 0:2

Олімпік - Десна 0:2 18:54

Голи: Шевцов, 24, Тотовицький, 37.