"Десна" - "Буковина": Післяматчева прес – конференція
"Десна" - "Буковина": післяматчева прес – конференція Наставники чернігівської «Десни» та чернівецької «Буковини» прокоментували гру своїх підопічних.
Олександр РЯБОКОНЬ (ФК «Десна») : «Ми вийшли на гру з хорошим настроєм. З перших хвилин гравці нашої команди створювали небезпечні моменти, однак у підсумку нічого не забили. Я маю на увазі з того, що створювали. Другий тайм, як на мене, ми провели гірше, однак забили тричі. Де логіка ? Не знаю.
Щодо гри Олександра Деребчинського (колишній нападник чернівецької «Буковини» - авт.), який дебютував у основному складі, можу оцінити тільки позитивно: вийшов, створив, віддав результативний пас. Як я ще можу оцінити таку гру ?».
Юрій ГІЙ (ФСК «Буковина») : «Сьогоднішня гра стала для нас неприємним сюрпризом у плані того, який темп демонстрували деякі виконавці. Мені хочеться вірити, що це відсутність досвід, а не щось інше. Так, як ми грали у захисті у другому таймі – це неприпустимо. Незважаючи на те, що у нас через травми та ушкодження не змогли зіграти основні гравці оборони (Володимир Найко і Роман Подоляк – авт.). У будь – якому випадку, претензії висловлюю лише до себе – виходити з таким настроєм на гру не можна.
Важко щось казати після такої гри... Хочу привітати «Десну» з перемогою і побажати команді виконати ті завдання, які перед нею поставили. Щодо «Буковини», то у нас зараз одне завдання – не зникнути з футбольної мапи України. Важко мотивувати футболістів, коли до завершення першості залишається обмаль часу, а позитивних зрушень немає. Зараз планується створити робочу групу, у якій входитимуть представники клубу, обласної та міської влади, а також потенційного інвестора.
Сподіваюся, що у Чернівці матимуть футбольну структуру для того, щоби вирішити проблеми».
Офіційний сайт ФК "Буковина"
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.