Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 липня, 22:58:24

Нагороджено переможців і призерів міжнародних змагань

04.01.2012   07:57

3 січня у Чернігівській міській раді пройшло нагородження кращих спортсменів міста – переможців і призерів міжнародних змагань, а також їхніх тренерів.

Для чернігівських спортсменів 2012-й рік розпочався не з тренувань чи змагань, а з вручення нагород за досягнення, які вони здобули у році минулому. Декілька місяців тому в міській раді відзначали місцевих спортсменів, однак тоді через насичений графік змагань не всі змогли отримати заслуженні винагороди.

Однак про їх успіхи не забули і нагородили сьогодні. За минулий рік чернігівці вибороли не один десяток нагород з чемпіонатів світу, Європи, України.

Призерами чемпіонатів світу стали кікбоксери Віктор Кузьменко та Віталій Кравченко, важкоатлетка Ольга Коробка. Аліна Бойкова здобула перемоги на чемпіонаті Європи та світу з боротьби сумо.

Серед спортсменів-інвалідів бронзовими призерами чемпіонатів світу стали плавець Денис Бистревський та футболіст Сергій Вакуленко. Нагороди юніорських світових першостей вибороли Марія Буйок, Арсеній Ногін, Олександр Барабаш та Олексій Завертанний.

В найближчих планах Олексія здати дан-тест для здобуття чорного поясу. Своє майбутнє пов’язує з карате кіокушинкай. Хоч цей вид спорту у Чернігові і не найпопулярніший, тим не менш є непогані перспективи його розвитку.

Депутат міської ради, а одночасно і голова обласної федерації кікбоксингу Ігор Москаленко, запропонував на зустрічі закріпити за кожним народним обранцем певний вид спорту. Якщо ідею втілять у життя - це може дати суттєвий поштовх для розвитку багатьох маловідомих у Чернігові видів спорту.