Голова облдержадміністрації зустрівся із срібним призером ХІ зимових Паралімпійських ігор
З 7 по 16 березня 2014 року в м. Сочі відбулися ХІ зимові Паралімпійські ігри, на яких у неофіційному медальному заліку українська збірна зайняла четверте місце, здобувши 25 нагород: 5 золотих, 9 срібних і 11 бронзових медалей.
У складі збірної команди України представник Чернігівської області, вихованець регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" Ігор Рептюх у відкритій естафетній гонці 4 х 2,5 км став срібним призером змагань.
Ігор Рептюх – майстер спорту України міжнародного класу з лижних гонок та біатлону, член національної збірної команди України з зимових видів спорту.
Першу міжнародну нагороду (срібну медаль) завоював у 2012 році на етапі кубку світу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату у Фінляндії.
У 2013 році на чемпіонаті світу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату в Швеції здобув золоту, срібну та дві бронзові нагороди.
3 квітня зі спортсменом та його тренерами Андрієм Литвинцем та Володимиром Сторожком зустрівся голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко.
Очільник області назвав виступ Ігоря на Паралімпійських іграх гідним прикладом для всіх чернігівських та українських спортсменів, для молоді. Володимир Івашко висловив щиру подяку тренерам за примноження слави рідної Чернігівщини та України, побажав їм нових перемог на головних аренах світу, а також вручив Почесні грамоти та подарунки.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.
Допомога найбільш вразливим: чернігівці почали отримувати «пакунки тепла» 08:47
До обласного центру надійшла перша тисяча «пакунків тепла» для найвразливіших категорій населення. Їх вже почали видавати у Чернігівському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
Разом переможемо: Чернігівщина долучається до національного проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги» 08:36
Цього року в Україні стартує національний спортивний проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги». Серед представлених видів спорту – баскетбол, волейбол, черліденг та футзал.