Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 жовтня, 03:50:42

Засуджені Домницького виправного центру № 135 змагались у футбольній майстерності

02.04.2014   12:22Агенцiя

Серед засуджених Домницького виправного центру № 135 управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області відбулись футбольні змагання.

Такий футбольний турнір за підтримки керівництва управління ДПтС України в Чернігівській області та Домницького виправного центру проводиться вже не вперше. 

Від засуджених було виставлено 2 команди.

Накал боротьби, забиті і пропущені голи, жовті та червоні картки і, звичайно ж, підтримка вболівальників, - все це вирувало на футбольному майданчику. Гра пройшла на славу – чимало вболівальників шумно та енергійно підтримували свою команду. Усі учасники турніру показали фізичну спритність, швидкість та витривалість в прагненні до перемоги. Перемогу отримали найспритніші футболісти.

«Такі заходи ми організовуємо для розвитку в засуджених соціальної активності та корисної ініціативи, для позитивної організації їхнього вільного часу та популяризації футболу, який загартовує і надає можливість продуктивно та насичено вести здоровий спосіб життя», - розповів начальник Домницького виправного центру № 135 Юрій Горчаков.

Щорічне проведення в установах виконання покарань Чернігівської області таких футбольних матчів стало гарною традицією, яку люблять та очікують самі ж засуджені.


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10

Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.

Призначено нового керівника Чернігівської окружної прокуратури 08:39

Керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Дейнека представив колективу Чернігівської окружної прокуратури нового керівника – Дениса Тетеніча.

Зловживання, привласнення бюджетних коштів, порубки та безпідставні бронювання –прокурори Чернігівщини викрили чергові фактипротиправної діяльності. Понад 107 млнгрн збитків 17:35

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у взаємодії зіншими правоохоронними органами області повідомили про підозру29особам, серед яких очільник міста, депутат місцевої ради, начальники управлінь міських рад, керівниця освітнього закладу, майстер лісу,колишні працівники виправної колонії, директори товариств та підприємці. Загальна сума завданих збитків становить понад 107 млн грн.

До уваги пасажирів "Укрзалізниці" — зміни руху поїздів на Ніжинському напрямку 16:59

АТ «Українська залізниця» повідомляє, що через ворожі обстріли рух поїздів на Ніжинському напрямку обмежено. Поїзди курсують із затримкою:

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини