У Чернігові пройшов Чемпіонат з самбо. ФОТОрепортаж
Днями у Чернігові зібралися борці всіх видів єдиноборств з однією метою – позмагатися з боротьби самбо.
Так трапилось, що останні змагання проходили аж 7 років тому назад. Слава богу ентузіасти у нас не перевелись. Звісно, до організації змагань підключились депутати та оргкомітет.
Передбачалось на участь у змаганнях спортсменів з інших областей, але – ситуація в Україні. Тим більше, організатори були приємно здивовані – більше 80-ти учасників приїхало тільки з нашої області.
Це говорить про те, що молодь на Чернігівщині любить спорт, а боротьба САМБО – один із популярних видів спорту.
В змаганнях взяли участь початківці цього виду спорту. А для титулованих спортсменів, були змагання окремо, де вони боролися за звання кращого самбіста без вагових категорій. Звісно переможцям організатори підготували Кубки, призи та гарні грошові винагороди.
Фоторепортаж з місця подій від ВІКТОРА КОШМАЛА.
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.