У Ніжині відбувся відкритий Кубок міста з волейболу
15-16 березня за ініціативи міського центру «Спорт для всіх» та відділу з питань фізичної культури та спорту в спортивних залах ЗОШ № 15 та НДУ ім. М. Гоголя відбувся відкритий кубок м. Ніжина з волейболу серед жіночих команд пам’яті тренера Ярешка В.П.
У турнірі взяло участь 7 команд з Київської, Сумської та Чернігівської областей: 3 команди з м. Ніжина – «Ніжинка», «НАТІ» та «КДЮСШ», 2 команди з м. Києва – «Фенікс» та команда національного медичного університету ім. Богомольця, команда ДЮСШ з м. Чернігів та команда «Локомотив» з м. Конотоп. Всі учасники показали видовищну гру. Жодна з команд не змогла пройти турнір без жодної поразки.
Отже, до фінальної частини турніру пройшла команда «Ніжинка», «НАТІ» та команда «ДЮСШ» м. Чернігів, перегравши київські команди та команду з м. Конотопа.
Всі команди зіграли по коловій системі та здобули по одній перемозі. Проте команда з Чернігова здобула найменшу кількість очок і здобула бронзові винагороди, студентки з НАТІ програвши в останній грі чернігівчанкам посіли другу сходинку п’єдисталу.
А вихованці, в минулому, тренера Ярешка В.П. в честь котрого і проводиться цей щорічний традиційний турнір здобули золоті нагороди, тим самим вшанували його пам’ять та показали що його талант, як тренера пройшов через роки і досі допомагає ніжинським дівчатам здобувати перемоги не тільки на місцевому рівні, а й з командами зі столиці та других областей України. Склад команди переможниці «Ніжинка»: тренер, капітан – Гретчин Т., Саєнко Н., Ворона Т., Попова М., Сушко О., Микитюк Т., Коваль Ю. та Мохир О. всі призери турніру були нагороджені медалями та грамотами МЦ «Спорт для всіх». А команда-переможець – спортивним кубком.
Організатори турніру визнали Микитюк Т. кращою нападницею турніру, Гретчин Т. – кращою захисницею турніру, а Жоголко А. – кращою зв’язуючою. Вони були нагороджені спортивними статуетками та іменними грамотами МЦ «Спорт для всіх».
Команди-призери також отримали солодкі призи від торгової марки «Гармонія», а також подарункові сертифікати від головного спонсору турніру піцерії «Бон Апетіто».
Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок
Останні новини Чернігівщини
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.
11 березня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.