Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 листопада, 13:12:00

Проведений відкритий чемпіонат Чернігова з міні-футболу

13.03.2014   11:42Агенцiя

Традиційно на початку року в місті проведено відкритий Чемпіонат Чернігова з міні-футболу серед чоловічих команд.

Протягом січня-березня на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу Чернігівського державного інституту економіки і управління за перемогу в Чемпіонаті змагались 8 команд вищої ліги і 10 команд першої.

У напруженій боротьбі серед команд вищої ліги перемогу виборола “Ніка”, друге місце посів “Спиртовик”, а третьою стала “Шина”.

9 березня завершився Чемпіонат і у першій лізі.

За результатами ігор за додатковими показниками між командами були визначені переможці. Перше місце посіла команда “Кураж”, друге - “Кера”, третє - “Гамма”.

Переможці і призери змагань нагороджені медалями та грамотами відділу по фізичній культурі та спорту міської ради і міської федерації футболу.

 

За інформацією відділу по фізичній культурі та спорту
 

Останні новини Чернігівщини

У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50

До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

Громади продовжують формувати мережу для впровадження реформи профільної середньої освіти 10:46

У жовтні команда експертів з питань місцевого самоврядування Швейцарсько-українського проєкту DECIDE — Алла Бондар, Олена Гуленко та Юрій Орел — провела серію консультацій з представниками 11 територіальних громад Чернігівської області.

У Чернігові стартує безкоштовний курс підготовки дітей до школи — як записатися

У Чернігові стартує безкоштовний курс підготовки дітей до школи — як записатися 10:33

У Чернігові відкрили набір на курс підготовки до школи для дітей, які підуть у перший клас восени 2026 року. Програма допоможе малечі легко адаптуватися до шкільного життя, розвинути базові навички та полюбити навчання. Участь безоплатна.

Чернігівщина на Національному форумі з питань реалізації порядку денного 1325 10:20

Делегація Чернігівської області взяла участь у Національному форумі «Від уроків до дій: реалізація порядку денного 1325 «Жінки, мир, безпека» в Україні», що днями відбувся у Києві.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини