Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 20:24:54

Майбутні офіцери, фахівці з фізичної підготовки та спорту, практикуються у військових частинах

01.03.2014   10:28

Курсанти випускного курсу Військової академії (м. Одеса), факультету високомобільних десантних військ та розвідки, які навчаються за спеціальністю «фізична підготовка та спорт», набувають практичних навичок у військових частинах Збройних Сил України.

Зокрема, курсанти Володимир Харковець та Віктор Стасюк проходять стажування на посадах начальників фізичної підготовки і спорту відповідно у 91-му інженерному полку оперативного командування «Південь» Збройних Сил України, що в м.Охтирка на Сумщині та у 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що в с.Десна на Чернігівщині.

За кожним курсантом-стажером закріплені досвідчені офіцери-наставники, які передають їм набуті знання.
Курсанти практикуються у проведенні комплексних та контрольних заняттях з фізичної підготовки з різними категоріями особового складу, в системі роботи начальника фізичної підготовки і спорту відпрацьовують плануючу та звітну документацію, вчаться веденню обліку фізичної підготовки в частинах.

Крім цього вони беруть активну участь в організації та проведенні спортивних змагань, проводять тренування у спортивних секціях тощо. Так, курсант Володимир Харковець в якості судді проводив змагання на першість частини з волейболу. А курсант Віктор Стасюк, має серед особистих здобутків чорний пояс, перший Дан з Таєквон-до, та звання КМС з універсального бою, є багаторазовим призером та чемпіоном України з цих видів спорту, у складі збірної України виборював призові місця на Чемпіонатах Світу та Європи. Це дає йому можливість на високому рівні проводити заняття з рукопашного бою з військовослужбовцями центру та надавати допомогу у проведені тренувань та змагань з боксу.

За словами командування частин, майбутні офіцери досягли впевненості в своїх діях, отримали практичний досвід та максимум знань, які знадобляться їм для подальшої офіцерської служби.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.