Контрольний матч. "Десна" - "УкрАгроКом" 4:2
Як і слід було очікувати, двобій цих давніх суперників був безкомпромісним, цікавим та щедрим на голи. Проходив він на натуральному полі спортивної бази «Інкомспорт», що знаходиться в смт Куйбишеве Бахчисарайського району Криму.
Завдання у тренерських штабів обох колективів було однакове – переглянути потенційних новачків у справі, перевірити боєздатність своїх спортивних дружин та відпрацювати деякі моделі гри, що будуть використані у другій частині чемпіонату FAVBET Ліга 1. Футболісти «Десни» (форма білого кольору) з перших хвилин пішли у атаку і заробили кутовий. Після його подачі захист головківців явно помиляється і чернігівці на 2-й хвилині роблять рахунок 1:0. Аграрії, роздратовані таким ходом подій, роблять все, щоб відігратися. Вони весь час володіють не тільки ініціативою але і м’ячем. Та от біда! До гольових моментів справа не доходить. А десняне грають на швидких контратаках, що приносить їм успіх. На 14-й хвилині знову після кутового вони роблять рахунок 2:0. І знову футболісти з Олександрійщини йдуть вперед. Вони навіть мають перевагу і більше контролюють м’яч, а от голи забиває їх суперник. На 28-й – чергова помилка захисту украгрокомівців, вихід форварда «Десни» віч-на-віч с голкіпером Сергієм Науменком і рахунок стає 3:0. Треба зазначити, що С.Науменко не тільки пропускав голи, а і пару разів рятував від них свою команду. А на перерву хлопці пішли при рахунку 3:0.
У другому таймі обидві команди повністю змінили склади. Та характер гри, відверто кажучи, від цього не змінився. На 67-й – нападник з Чернігова, після навісу у карний майданчик, головою відправляє круглого у сітку воріт Олександра Ніколаєва. Рахунок стає 4:0. Та це не зупиняє сторону, що програє. Аграрії йдуть вперед. На 69-й хвилині В’ячеслав Горбаненко з правого флангу зміщується у середину та б’є у кут воріт, роблячи рахунок 4:1. Міг зробити собі чудовий подарунок у вигляди забитого голу Олександр Батраченко, що святкував свій День народження. Він з метрів 28-30 з стандарту б’є влучно та потужно, але голкіпер «Десни» парирує цей удар. А відзначився голом у аграріїв В’ячеслав Койдан, який з гри з 20 метрів пробив дуже сильно та влучно і скоротив розрив у рахунку до 4:2, з яким й закінчився цей товариський матч.
Апріорі зрозуміло, що тренерський штаб аграріїв зробить ретельний аналіз цієї зустрічі, виявить допущені командою помилки та вживе всіх необхідних заходів, щоб їх не повторити у майбутньому. На то він і спаринг.
А наступну зустріч ПФК «УкрАгроКом» проведе 12 лютого у «Артеку», де зустрінеться з ялтинською «Жемчужиною».
http://www.footboom.com/ukrainian/first/10-02-2014-Kontrolniy-match-Desna-UkrAgroKom-4-2.html
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.