Чернігівець Артем Тищенко - бронзовий призер в індивідуальній гонці
У середу, 29 січня, в чеському Нове-Місто відбулася індивідуальна гонка серед юніорів у рамках чемпіонату Європи з біатлону.
Збірна України після "срібного" успіху Анастасії Меркушіно видобула чергову медаль - цього разу Артем Тищенко зумів завершити індивідуальну гонку на третій позиції з двома хвилинами штрафу.
Перемогу ж здобув естонський біатлоніст Рене Захкна, а срібною медаллю змагань задовольнився росіянин Іван Альохін.
Що стосується інших представників української команди, то Антон Мігда зумів закріпитися в десятці найсильніших, завершивши гонку на 9 позиції. Максим Івко фінішував з 15 часом, а Андрій Доценко фінішував на 32 місці.
Останні новини Чернігівщини
3 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1441 Російська агресія - Day 1441 Russian aggression
Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22
Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.
156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19
Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.
На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01
До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40
Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.