Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 листопада, 00:57:38

У Чернігові відбувся обласний тур Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури та спорту

29.01.2014   10:01Агенцiя

30 учасників - представники 25 районів та 3 міст Чернігівщини взяли участь у третьому обласному турі Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури і спорту, що пройшов на базі Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка.

Невипадково саме цей заклад приймав кращу учнівську молодь, переможців районних та міських турів олімпіади, бо ЧНПУ – головна кузня спортсменів та їх тренерів в області.

На урочистому відкритті учасників привітали: ректор університету, доктор педагогічних наук, професор, головою Чернігівського відділення олімпійської Академії України Носко Микола, заступник начальника управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації Степовик Петро, Відповідальний секретар обласного осередку НОК України Ніна Лемеш.

Олімпіада з фізичної культури і спорту - це спортивне багатоборство у різнопланових видах спорту: легка атлетика, гімнастика, туризм, баскетбол, футбол та волейбол. Учасники також показали свої теоретичні знання.
І хоча переможці остаточно ще не визначені (процедура визначення проходить через 10 днів після проведення Олімпіади), але переможці в окремих видах програми уже відомі.

Обласний осередок НОК України нагородив дипломами та спортивним інвентарем кращих по видах спорту, а ЗМС України з біатлону Ніна Лемеш виразила сподівання, що серед цих дітей є майбутні олімпійці.


Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок

Останні новини Чернігівщини

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я 11:44

Різдвяний піст щорічно розпочинається 28 листопада, а закінчується на Святвечір – 6 січня. Триває він 40 днів, тому однією з його назв є Мала Чотиридесятниця (Великою є Чотиридесятниця перед Великоднем).

9 ідей, як прикрасити дім до різдвяних свят своїми руками 11:39

Щоб зустріти різдвяні свята у всеозброєнні, потрібно вже восени починати думати про прикрашання будинку. Гірлянди, свічники, різдвяні вінки, ялинка з дощику або гілок – все це створює казковий настрій, змушує вірити в диво і чекати свят з нетерпінням.

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво 11:23

Пеките имбирное, яблочно-карамельное, шоколадное печенье всевозможных форм, украшайте глазурью, дарите друзьям или вешайте на ёлку. Если, конечно, сможете устоять и не съесть всё сразу.

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року 11:03

Тиждень починається з повного місяця, він же напівтіньове місячне затемнення на висхідному місячному вузлі в знаку Близнюки 30 листопада об 11:43 за київським часом, яке відкриває коридор затемнень осінь – зима 2020. Місячне затемнення вносить спотворення в чуттєву сферу, в особисті взаємини, знижує інстинкт самозбереження. Нове входить в наше життя, з'являється необхідність оновитися і залишити старе.