Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 січня, 11:36:03

НОК України знову нагородив Віктора Кошмала... та вперше Манойлик Марину. ФОТО

27.01.2014   11:14Агенцiя

Національний олімпійський комітет України вручив цінні призи та пам’ятні дипломи переможцям Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська» та лауреатам конкурсу на кращу спортивну фотографію (за підсумками 2013 року).

Вже тринадцятий рік поспіль Комісія НОК України «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» визначає найкращих спортивних журналістів і ЗМІ. На розгляд комісії надходять роботи з усіх куточків України, а кількість учасників постійно зростає.

Так, у цьому році НОК отримав рекордну кількість робіт з 24 регіонів країни (у минулому 19). Сьомий рік українські професійні фотографи, аматори та діти можуть представляти свої роботи у конкурсі на найкращу фотографію. Якщо у минулому році заявки на участь у конкурсі надійшли з 13 регіонів, то в цьому – з 22-х. Детально вивчивши всі заявки, комісія назвала імена переможців.

На офіційному сайті НОК можна ознайомитися з роботами переможців конкурсу спортивної фотографії.

Сьогодні в Олімпійському домі подарунки лауреатам вручав президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка та голова Комісії НОК України «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» Олег Волков.

«Інформаційна підтримка, висвітлення олімпійського руху та спорту має велике значення у рішенні нашого з вами першочергового завдання – популяризації здорового способу життя та вихованні здорової молоді, - зазначив головний олімпієць країни. – Мені дуже приємно, що співпрацю Національного олімпійського комітету з представниками засобів масової інформації сміливо можна вважати ефективною та плідною, адже в спортивних журналістах ми бачимо надійних спільників, однодумців та партнерів».

Олег Волков відзначив, що минулий рік був багатий на визначні спортивні перемоги та історичні здобутки українських спортсменів, відтак можливостей проявити себе, а з цим і роботи у представників пера та мікрофону вистачало. «Кожен конкурс має свою певну історію й особливості. В цьому конкурсі я б відзначив появу нових якісних телевізійних і радіо програм, а також суспільно-політичних газет, які приділяють значну увагу спорту. Це, звичайно, дуже радує. Однак, як і в попередні роки так і не з'являються спортивні журнали», - додав голова Комісії НОК України «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху».

Сергій Бубка закликав спортивних журналістів до подальшої плідної співпраці в 2014-ому олімпійському році, адже вже незабаром стартують ХХІІ зимові Олімпійські ігри в Сочі, а влітку в китайському місті Нанкін проходитимуть ІІ літня Юнацька Олімпіада.

ФОТО ВІКТОРА КОШМАЛА
http://noc-ukr.org/news/8364/
 

 

Останні новини Чернігівщини

За січень-грудень 2025 року на Чернігівщині сплачено 43 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 09:09

Платниками Чернігівщини протягом 2025 року до бюджетів усіх рівнів сплачено 27,2 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 24,4 відс. (на 5,3 млрд грн) перевищує факт надходжень 2024 року.

14 січня: цей день в Україні і світі

14 січня: цей день в Україні і світі 09:04

День 1421 Російська агресія - Day 1421 Russian aggression

За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20

За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.

У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24

Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.

Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22

Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини