Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 22:38:26

Як чернігівці у водах Десни сили набиралися. ФОТОрепортаж

20.01.2014   10:30Агенцiя

Ще зовсім недавно ми з цікавістю слухали прогнози погоди, бо ж хотілося справжньої зими.

Вже всі свята відсвяткували, зустріли та провели. Залишилось тільки одне – ВОДОХРЕЩЕ.

Цього року на Чернігівщині зібрали ще не бувалий урожай і щоб закріпити досягнення, всевишній вирішив нам допомогти. Повіяв, засипав сніжком всю рідну Чернігівщину та й закріпив це кріпеньким морозцем що б в цьому році ми зібрали гарний врожай. Тепер ми поглядуєм на градусник, а коли ж там потепліє. Ніч перед Водохрещем була зоряною та ясною. Вранці грянув морозець, такий собі градусів 17.

Давненько такого вже не було. Але як би там не сталося – свято є свято. У храмах всіх конфесій відбулися святкові служби. І як завжди по обіді, колона православних на чолі з владикою АМВРОСІЄМ, вирушила на лівий берег Десни для здійснення обряду освячення води де вже зібралися бажаючі окунутися в водяну купель.

Рятувальники зі спорядженням були як кажуть напоготові. Купалися всі і старі і малі, групками і по одинці, з дітками та жінками. Всі хотіли бути здоровими та щасливими. Ну а хто не дійшов до річки, ті могли і вдома під душем, адже цього дня воду освятили і на артезіанській свердловині у Ялівщині.

Окрім купання на всіх бажаючих чекали різноманітні розваги, гарячий чай та куліш. А декому від компанії «Хортиця» навіть припало по чарочці оковитої. Сонечко  пригрівало та надавало радості життя, ніби то вітаючи всіх з цим величним святом – ВОДОХРЕЩЕМ.

Фоторозповідь з місця подій від ВІКТОРА КОШМАЛА.

Останні новини Чернігівщини

Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44

На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.

На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19

Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.

Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28

Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18

Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини