У Новорічному міському турнірі з міні-футболу перемогла чернігівська команда
Сьогодні у нашому житті фізичне виховання виступає суттєвим чинником здорового способу життя, профілактики захворювань, організації змістовного дозвілля та створення умов для всебічного гармонійного розвитку людини.
З метою пропагування серед широких верств населення здорового способу життя в Чернігові постійно проводяться фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи, серед яких Чемпіонати та Кубки України, а також міжнародні турніри та змагання.
У зимовий період, особливо під час шкільних канікул, надається перевага фізкультурно-масовим заходам за участю дітей. Так, з нагоди святкування Нового Року та Різдва Христовогоз 3 по 5 січня проведено Новорічний міський турнір з міні-футболу серед юнаків 2003-2004 років народження. В цих змаганнях взяли участь 6 команд, з яких по одній команді з міст Ніжина та Славутича, а решта чернігівські. Переможцем турніру стала команда СДЮШОР «Юність», гравці якої отримали медалі, грамоти та спортивну форму, яку спонсорував та вручив колишній вихованець цієї спортшколи, а нині член збірної команди України по футболу Андрій Ярмоленко.
З 11 січня розпочинається відкритий Чемпіонат м. Чернігова з міні-футболу серед команд вищої та першої ліги.
До складу команд вищої ліги входять 8 команд: «Ніка», «Шина», «Спиртовик», «Ветеран – Десна», «Катран», «Чікен-хат», «Холдінг» та «Фортуна». До першої ліги ввійшло 9 команд: «Нива», «Аерок», СДЮШОР «Юність», «Кера», «Гуру», «Кураж», «Красний міст», «Гамма», «Буревісник».
Змагання серед вищої ліги завершаться 22 лютого, першої – 9 березня 2014 року. Чемпіонат проходитиме по суботах та неділях в приміщенні фізкультурно-оздоровчого комплексу Чернігівського державного інституту економіки і управління.
За повідомленням відділу по фізичній культурі та спорту міської ради
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.