Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 11:24:33

Футбольним хуліганам не вдалося зіпсувати свято спорту

18.11.2013   07:53

Під час сьогоднішнього футбольного матчу між чернігівською «Десною» та харківськім «Геліосом» на стадіоні ім. Гагаріна в Чернігові стався інцидент.

Вже наприкінці матчу з боку від дальньої трибуни на паркан залізли молодики, які розвісили банер специфічного змісту. На додачу до банера, вони ще й запалили фаер.

Співробітники міліції, які забезпечували охорону громадського порядку в тому секторі стадіону, зробили молодикам зауваження та висловили вимогу загасити фаер. Натомість молоді люди у відповідь на законну вимогу працівників міліції почали висловлюватися на адресу міліціонерів нецензурною лайкою.

Коли працівники міліції наблизилися до хуліганів впритул, щоб змусити їх спуститися з огорожі, молодики застосували сльозогінний газ, а один з них ще й кинув у працівника міліції запалений фаер. Вогнем цього піротехнічного засобу було пошкоджено формений одяг на міліціонері (бушлат).

Під час затримання, бешкетники вчинили злісну непокору законним вимогам працівників міліції та намагалися втекти. Двоє хуліганів були затримані. Ними виявилися 16-річний мешканець Ніжина та 20-річний мешканець Славутича. У затриманих працівники міліції вилучили 2 балончики зі сльозогінним газом та димову шашку військового зразка.

До затриманих були викликані юристи з центру первинної правової допомоги, а неповнолітньому ще були викликані й батьки.

Після проходження медичного огляду на стан алкогольного сп'яніння молодики були доставлені до Чернігівського міського відділу міліції. Там щодо них були складені протоколи про адміністративне правопорушення за статтею 185 відповідного кодексу («злісна непокора законному розпорядженню або вимозі працівника міліції, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця»). Санкція цієї статті передбачає покарання від штрафу в 136 грн. до адміністративного арешту на строк до 15 діб.

Також було складено адмінпротокол за ст. 195-6 КУпАП («порушення порядку виробництва, зберігання перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів»), яка передбачає покарання у вигляді штрафу від 595 до 1700 грн.

Після складання адміністративних протоколів порушники відпущені додому. Міру покарання молодикам за вчинені правопорушення визначить суд.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція розслідує факт масової загибелі риби у водоймі 11:21

За фактом масової загибелі риби у водоймі на території Менської громади Корюківського району поліція розслідує кримінальне провадження.

На Чернігівщині триває реалізація програми Скринінг здоров’я 40+. Завдання – охопити всю область 10:50

У Чернігівській області триває реалізація програми профілактичного медичного обстеження для жителів віком 40 років і старше.

Робоча група обстежила безбар’єрний маршрут від «Чернігівської політехніки» до міської лікарні №2 10:34

25 березня 2026 року на виконання рішення Ради безбар’єрності при виконавчому комітеті міської ради (далі — Рада безбар’єрності) та відповідно до Плану заходів на 2025–2026 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року на території Чернігівської міської територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 07.07.2025 № 420, члени робочої групи провели попереднє обстеження безбар’єрного маршруту.

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 09:52

Новозаводський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини