Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 17:54:13

Найсильнішими поліатлоністами серед силовиків стали міліціонери

24.10.2013   07:36

Спортивний гарт, витримка і сила є невід’ємною умовою служби в органах внутрішніх справ, а фізична культура – одним з профілюючих іспитів.

Тому будь-які спортивні змагання для міліціонерів – це ще один тест на їх професійну придатність, а перемога – доказ їх фахової майстерності. Фізкультурно-спортивне товариство “Динамо” України в Чернігівській області, членом якого є і УМВС України в Чернігівській області, регулярно проводить спортивні змагання з різних видів спорту між командами силових структур-членів товариства.

Силовики змагаються з багатьох спортивних дисциплін, але змагання з поліатлону – особливі, адже його учасники повинні продемонструвати вправність, силу та витривалість не лише в одному якомусь конкретному виді спорту, а одразу в трьох спортивних дисциплінах: стрільбі, плаванні та легкоатлетичному кросі.

В середині жовтня поточного року проводився чемпіонат ФСТ “Динамо” України в Чернігівській області з поліатлону серед колективів правоохоронних структур Чернігівської області. Кожен учасник повинен був продемонструвати свою вправність у стрільбі, силу в плаванні та спритність і витривалість у легкоатлетичному кросі.

На старт змагань вийшло 12 команд-учасниць по 3-4 спортсмени в кожній. В перший день спортсмени демонстрували майстерність володіння пневматичною зброєю та долали 100-метрову дистанцію на воді. Другий день був повністю присвячений бігу. Дистанції були розділені на 3 категорії: 100, 1000 та 3000 метрів.

В підсумку, в напруженій боротьбі, проявивши силу волі та наполегливість, перше загальнокомандне місце виборола збірна команда УМВС України в Чернігівській області. Друге посіли представники команди Чернігівського прикордонного загону і на третьому – Управління доходів і зборів в області. Після змагань відбулося урочисте нагородження призерів чемпіонату.
 

Останні новини Чернігівщини

15 невибагливих рослин для саду – «посадив і забув» 17:19

Красиві квіти, високі дерева та пишні кущі подобаються не лише затятим садівникам. Завжди приємно пройтися по квітучій і доглянутій ділянці. На жаль, на прополювання, затінення, поливання і вкривання на зиму витрачається багато сил і часу. Міським жителям така розкіш не по кишені.

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини 17:14

Насіння чіа - це справжній суперфуд і лідер за вмістом нутрієнтів на грам. У чому ж полягає їх користь для чоловіків і для жінок?

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій 16:53

У спеку хочеться освіжитися не простою водою, а смачним напоєм. Водночас газована вода, яка продається в магазинах, — один із тих продуктів, вживати які потрібно в дуже помірних кількостях.

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт 16:49

Лимонний торт — неймовірно ароматний смаколик, знайомий з дитинства. Цей десерт можна готувати за базовим рецептом, щоб, наприклад, потішити домашніх у вихідний день.

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.