Відомі біатлоністи зустрілися з дітьми з вадами слуху
В Чернігові відбулася зустріч біатлоністів збірної України з вихованцями, спеціалізованої школи для дітей з вадами слуху.

Школа славиться своїми спортивними традиціями. Тут навчався Денис Бистревський, який тільки в цьому році на ХХІІ Дефлімпійських іграх у плаванні став дворазовим срібним призером, в школі навчається фіналістка ХХІІ Дефлімпійських ігор 2013 року, призерка міжнародних змагань з плавання серед спортсменів з вадами слуху Катерина Авраменко. Візит учасників зимових Олімпійських ігор Андрія Дериземлі, Сергія Семенова, Романа Прими та Ніни Лемеш став стимулом для спортсменів спеціалізованої школи випробувати себе в біатлоні та лижних перегонах.
Відомі біатлоністи під керівництвом президента Клубу прихильників біатлону м. Чернігова Людмили Шандренко провели благодійну акцію, на зібрані гроші купили стіл для гри в настільний теніс. Під час візиту до школи подарунок урочисто передали вихованцям школи. Ніна Лемеш вручила спортивний інвентар для школи від НОК України.
Після офіційної частини всі пішли в спортивний зал, де дітей чекав подарунок - тенісний стіл. Першу партію розіграли Андрій Дериземля з одним з учнів школи, потім і Роман Прима вирішив спробувати себе в грі.
У свою чергу діти подарували спортсменам хореографічний номер і пісні.
Учні з величезним задоволення брали автографи у спортсменів і фотографувалися з ними. А їхня вчителька Тетяна Іванівна зізналася, що дуже любить біатлон, і від імені всіх учнів подякувала спортсменів за цей візит. Всі вихованці школи пообіцяли вболівати за біатлонну команду в Сочі.
http://noc-cn.org/news/vidomi_biatlonisti_zustrilisja_z_ditmi_z_vadami_slukhu/2013-10-11-882
Останні новини Чернігівщини

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа» 14:42
Грантова програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», яку адмініструє Державна служба зайнятості, - не просто про гроші, а про довіру та можливості, про людей та бізнес, які працюють у найважчі часи і мотивують інших.