Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 липня, 11:56:33

В елітних боях чернігівці стали кращими в Європі

12.12.2011   08:03

Чернігівські бійці вкотре довели, що вони є грізною силою не лише на всеукраїнській, а й на міжнародній арені.

З європейських змагань наші земляки приїхали маючи в доробку більше двох десятків нагород різного гатунку.

Кубок Європи відбувся в Києві, це дозволило нашій команді заявити на змагання велику кількість спортсменів – тридцять. 12 перших місць говорять про силу чернігівців.

Один з дебютантів подібних змагань – Микола. Для нього цей виїзд перший.Змагався у ваговій категорії до двадцяти п’яти кілограмів.
Інша історія у Дениса. Він вже десять років присвятив єдиноборствам. Крок за кроком наближається до своєї головної мети – стати професіоналом та виступати в міксфайті. Він, як і Микола, здобув золото кубка Європи.

Наступний кубок Європи з елітних боїв, вірогідніше за все, відбудеться наступного року вже за кордоном. Заявити таку велику кількість учасників від спортивного клубу “Рукопашний бій” навряд чи вдастся. Однак завдання залишаються незмінними – стати переможцями.

http://www.newch.tv/profile_main2.php?itemid=1785

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня 09:26

13 липня під час оперативної наради міський голова Анатолій Лінник перевірив стан підготовки доручення щодо проведення випускного на центральній площі міста.

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні 09:13

13 липня в Чернігівській міській раді відбувся Конкурс щодо надання права на укладення договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою по розміщенню тимчасових об’єктів для здійснення дрібнороздрібної пересувної торгівлі кавою, іншими напоями, продуктами швидкого харчування, солодкою ватою, морозивом.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 липня до 8:00 14 липня 2020 року.

Як виконується рішення обласної ради

Як виконується рішення обласної ради "Про обласну Програму підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016-2020 роки" 08:49

Оголошено про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення прийняла комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини