Чемпіонат визначив сильніших та подарував гарне видовище шанувальникам спорту. ФОТО
Господарі змагань УМВС України в Чернігівській області - на другому місці
В Чернігові пройшов перший і найбільш видовищний етап чемпіонату МВС України з легкоатлетичного кросу. Змагалися спортсмени на дистанціях 1000, 3000 та 5000 метрів. Серед чоловіків в забігу на один кілометр став кращим Маринич Віталій, представник Головного управління внутрішніх військ МВС України. У жінок перемогла Киричук Діана, УМВС України в Миколаївській області.
На дистанції три кілометри серед чоловіків в напруженій боротьбі перемогу виборов Борисюк Олександр, УМВС України у Волинській області. Серед жінок впевнено перемогла Погорєльська Вікторія, ГУМВС в Харківській області. П'ять кілометрів бігли лише чоловіки, серед яких кращим став Шафар Віталій, УМВС України в Волинській області.
В усіх забігах почесне 3 місце займали представники УМВС України в Чернігівській області. Лише на дистанції 3000 метрів у чоловіків чернігівець Мироненко Дмитро, впевнено лідируючи в забігу впродовж двох кілометрів, у підсумку фінішував шостим.
Організатори змагань спеціально вибрали для траси мальовниче урочище Дубки на Старій Подусівці аби спортсмени сповна змогли насолодитися осінньою красою поліської природи. Представники команд мали змогу спостерігати чудові пейзажі й дихати чистим повітрям лісопаркової зони, що на думку організаторів позитивно вплинуло на спортсменів.
Спортивні результати учасників оцінювали справжні професіонали - головний суддя змагань, представник МВС України, начальник відділу фізичної підготовки і спорту Департаменту кадрового забезпечення МВС України полковник міліції Володимир Новохатній та суддя національної категорії Володимир Рябов.
3 жовтня пройшов останній забіг на 10 тисяч метрів. На дистанцію вийшли найбільш досвідчені і загартовані бігуни. Перемогу в напруженій боротьбі здобув представник ГУМВС в місті Києві Олександр Матвійчик.
Нагородити переможців чемпіонату до навчального центру працівників органів внутрішніх справ особисто прибув начальник УМВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Михайлик. Призери змагань отримали з рук головного міліціонера Чернігівщини не тільки грамоти і медалі, а й цінні подарунки.
За результатами командної першості «золото» в чемпіонаті з легкоатлетичного кросу виборола збірна команда Головного управління внутрішніх військ МВС України. На другому місці опинилися господарі змагань - УМВС України в Чернігівській області, почесну «бронзу» здобули представники УМВС України у Волинській області.
Також були нагородженні 11 представників команд та найстарший учасник чемпіонату - 52-річний Павло Сидорчук з Вінницької області, який як на свій вік гідно подолав десятикілометрову дистанцію.
ФОТО - Віктора Кошмала
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02
Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.
Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38
До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.
Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36
Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».
Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.
Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50
Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною











