М’яч над сіткою
На мальовничому березі Десни на території спортивної бази ФСТ “Динамо” 27 – 30 серпня відбувся щорічний Чемпіонат області серед колективів фізичної культури за програмою “Динаміада – 2013” Чернігівської області організації ФСТ “Динамо” України з пляжного волейболу.
В змаганнях брали участь 12 команд. Вони були розподілені на дві підгрупи і змагалися між собою за круговою системою. Згідно положення змагань до півфіналу виходило по дві команди з кожної підгрупи. Отже півфінальної частини змагань дісталися команди: Управління міністерства внутрішніх справ в Чернігівській області, Чернігівської митниці, Чернігівського прикордонного загону та Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби.
В півфінальній зустрічі команда УМВС зустрілася з командою Чернігівської митниці та без великих зусиль переграли її з рахунком 2:0 по партіях. В свою чергу команда Чернігівського юридичного коледжу зійшлася з командою Чернігівського прикордонного загону та в запеклій боротьбі також взяла гору над суперниками з рахунком 2:0.
Переможені у півфіналах команди сперечалися за 3 місце, яке у підсумку дісталося команді Чернігівського прикордонного загону.
В матчі за чемпіонське звання зійшлися одвічні суперники – команди обласної міліції та Чернігівський юридичний коледж. Холод і мряка помітно позначилися на якості гри обох команд, тож на яскраву боротьбу за “золото” вболівальники чекали даремно. І все ж таки міліцейські волейболісти виявилися об’єктивно сильнішими, що й зафіксував підсумковий рахунок: 2:0 на користь команди Управління внутрішніх справ.
На завершення змагань відбулося урочисте шикування, під час якого переможців та призерів було нагороджено дипломами, кубками та медалями різного ґатунку. Також хотілося відмітити перемогу міліцейських-гирьовиків, які напередодні в змаганнях з гирьового спорту вибороли перше місце серед силовиків. Працівники УМВС України в Чернігівській області приєднуються до всіх сердечних привітань на адресу своїх спортсменів з нагоди їх заслуженої перемоги.
Останні новини Чернігівщини
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:55
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
Наша мета – ще більше укриттів для садочків та шкіл Чернігівщини: БФ «Янголи Свободи» – на зустрічі з командою ОВА 09:29
Днями представники Міжнародного благодійного фонду «Янголи Свободи» зустрілися з заступником голови Чернігівської ОДА Іваном Ващенком.
На Чернігівщині вже зібрали понад половину ранніх зернових 08:46
На Чернігівщині триває жнивна кампанія. Станом на 6 серпня аграрії області обмолотили 219,2 тисячі гектарів сільськогосподарських культур.
12 серпня: цей день в Україні і світі 08:19
День 1630 Російська агресія - Day 1630 Russian aggression
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.