Півсотні дітей боксували на деснянському рингу
У 169-му Навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що дислокується у селищі Десна Козелецького району на Чернігівщині, вперше відбувся відкритий турнір з боксу серед юнаків 1998-2002 років народження присвячений 20-ій річниці збройних сил України.
Організаторами турніру виступили командування 169-го навчального центру Сухопутних військ та дитячо-юнацька спортивна школа “Колос”.
Юні боксери змагалися на рингу спортивної зали 354-го навчального механізованого полку 169-го НЦ СВ ЗСУ.
За словами начальника фізичної підготовки і спорту полку капітана Владислава Суспо, такий захід проводиться вперше у Деснянському гарнізоні.
– До заходу у Десні готувалися більше місяця, – повідомив Владислав Суспо. – За роки незалежності України не було жодного подібного змагання! В Чернігівській області багато спортивних гуртків, де тренуються юні боксери. І Десна не вийняток! Але щоб продемонструвати бійцівські можливості дітей на рингу у нашій області за останні двадцять років не було жодного подібного змагання навіть аматорського рівня.
У турнірі взяли участь півсотні юних боксерів зі спортивних клубів Десни, Ніжина, Ічні, Новгорода-Сіверського, Чернігова та Києва.
Як повідомив рефері змагань Валерій Бахгудінов, змагання пройшли на високому рівні:
– Військовослужбовці Десни мали на меті популяризувати бокс серед молоді та залучити дітей до активного відпочинку. У підсумку отримали безліч позитивних дитячих емоцій та велике їхнє бажання тренуватися далі. Адже спорт – це не стільки робота мязми, скільки робота мізками.
Суддівська колегія подякувала військовим тренерам із Десни – адже їхні вихованці стали переможцями – за підготовку першокласних молодих боксерів.
Як прокоментував перебіг змагань заступник начальника 169 НЦ СВ ЗСУ підполковник Олег Мікац, до змагань підходили відповідально і заздалегідь:
– Районна влада Козелеччини, – підсумував змагання підполковник Мікац, – допомогла із подарунками та коштами. У підсумку усі глядачі та учасники отримали фантастичне дійтво, якого ще не бачили на Чернігівщині. Ми й надалі будемо проводити подібні змагання для того, аби діти та юнаки розвивали свою майстерність та частіше приїжджали до військових.
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.