Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 січня, 21:50:25

Олена Костевич вирушила на XXVII Всесвітню літню Універсіаду

03.07.2013   13:51Агенцiя

Учора до Республіканського вищого училища фізичної культури завітали провідні вітчизняні студенти-спортсмени, які за декілька днів вийдуть на старт Універсіади-2013 в Казані (Російська Федерація).

Олена Костевич

Олена Костевич

Саме тут працює центр з екіпірування української збірної, де усім спортсменам і тренерам видали добротну спортивну амуніцію, в якій не соромно буде з’явитися на міжнародній публіці в Казані – спортивні костюми, футболки, бейсболи, сумки, рюкзаки, кросівки, шорти тощо. Їх вирізняє сучасний дизайн, фаховий пошив, чудова тканина.

“Чудова форма. Приємно в ній буде пройтися на параді-відкритті Універсіади-2013. Дуже зручно і комфортно. Дякуємо Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України за турботу і підтримку. Наші хлопці “відпрацюють” за такий чудовий подарунок. Звичайно, мріємо про медалі. Хоч, повірте буде надзвичайно важко”, – коментує тренер українських борців на поясах Дмитро Лахно.

Практично в кожному виді спорту наша команда має справжніх лідерів, які пройшли чудовий вишкіл на різноманітних міжнародних змаганнях (Олімпійські ігри, Універсіади, чемпіонати Європи та світу). Так, під час урочистого відкриття Універсіади-2013 прапор України доручено нести бронзовому призеру Лондонської Олімпіади-2012 з боксу, заслуженому майстру спорту, студенту Харківської юридичної академії імені Ярослава Мудрого Олександру Гвоздику.

Окрім того, маємо своїх лідерів у вільній боротьбі – майстри спорту міжнародного класу Павло Олійник (Хмельницький), Олександр Хоцянівський (Київ), Юлія Благиня, Ірина Гусяк (обидві – Львів), Аліна Стадник (Хмельницький), самбо – майстер спорту міжнародного класу Сергій Чорний (Київ), академічне веслування – заслужені майстри спорту Наталія Довгодько (Київ, олімпійська чемпіонка Лондона-2012) та Олена Буряк (Миколаїв), спортивна гімнастика – заслужений майстер спорту Ігор Радивілов (Донецьк, бронзовий призер Лондонської Олімпіади-2012), художня гімнастика – Ганна Різатдінова та Аліна Максименко (обидві Київ), легка атлетика – заслужені майстри спорту Олесі Повх і Марія Ремень (обидві – Запоріжжя), плавання – майстер спорту міжнародного класу Дарина Зевіна (Київ), кульова стрільба – заслужений майстер спорту Олена Костевич (Чернігів), фехтування – заслужені майстри спорту Ольга Харлан (Миколаїв), Галина Пундик (Львів), Ніна Козлова, Дмитро Бойко (Львів).

Починаючи з 1993 року, студенти України взяли участь у десяти літніх і десяти зимових Всесвітніх Універсіадах. За роки незалежності України українські студенти завоювали 463 медалі, з них 165 золотих, 152 срібні, 146 бронзових.

Зокрема, на Універсіаді-2005 в турецькому Ізмірі – 52 медалі (18-16-18) і четверте загальнокомандне місце, на Універсіаді-2007 в таїландському Бангкоку – 66 медалей (28-20-18).

http://mon.gov.ua/ua/news/10382-ukrayinska-studentska-komanda-virushila-na-xxvii-vsesvitnyu-litnyu-universiadu

 

 

 

 


 
 

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини