Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 грудня, 16:26:45

“Олімпійський день” у Чернігові

17.06.2013   12:30Агенцiя

Чернігівським обласним осередком НОК України за підтримки Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації 15 червня, на стадіоні ім. Ю. Гагаріна, був організований та проведений Всеукраїнський Олімпійський день, присвячений 100-річчю І Російської олімпіади, який проходить щорічно в усіх районах регіону.

Урочистий парад відкриття очолили найіменитіші олімпійці області: заслужені майстри спорту України з важкої атлетики, призери Олімпійських ігор Ольга Коробка і Наталія Давидова, заслужений майстер спорту України з біатлону, призерка чемпіонатів світу, учасниця трьох Олімпійських ігор Оксана Хвостенко та майстер спорту міжнародного класу з біатлону, призер чемпіонатів Європи, учасник чотирьох зимових Олімпійських ігор Вячеслав Деркач.

З вітальним словом до учасників змагань звернувся виконувач обов’язків заступника голови Чернігівської обласного осередку НОК України Юрій Музика. Він вручив посвідчення Заслуженого тренера України – Андрію Литвинцу і Світлані Пилипенко. Заслужений майстер спорту України по біатлону, учасниця трьох зимових Олімпійських ігор Ніна Лемеш зачитала звернення Президента НОК України, Героя України Сергія Бубки з нагоди Олімпійського дня. Право підняти прапор Національного Олімпійського комітету було надано олімпійцям області.

Програма Олімпійського дня включала символічний олімпійський забіг, показові виступи з різних видів спорту вихованців спортивних шкіл та вікторина “Знавець олімпійського спорту”. В забігу “Олімпійського дня” взяли участь більше 500 дітей та 700 дорослих.

На фініші – усіх чекали найбажаніші призи для цього жаркого дня – морозиво і мінеральна вода. Учасники показових виступів отримали сувенірну атрибутику від НОК України.

Спонсорами заходу виступили: ресторан МакДональдс Юкрейн, відкрите акціонерне товариство “Чернігівський завод продтоварів “Ясен”, ПАТ Чернігівська кондитерська фабрика “Стріла”.


http://noc-cn.org/news/olimpijskij_den_u_chernigovi/2013-06-17-831

Останні новини Чернігівщини

У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14

Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.

У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11

Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.

Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року

Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.

8 грудня: цей день в Україні і світі

8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03

День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини