Чернігівка Наталія Смаль – переможниця етапу Кубку світу з дзюдо!
8-9 жовтня у білоруській столиці Мінську було проведено черговий етап Кубку світу з дзюдо, де яскраво виступила чернігівська дзюдоїстка Наталія Смаль.
Змагаючись у ваговій категорії 70 кг, наша спортсменка перемогла у двобоях проти білоруської та польської суперниць. Не дивлячись на те, що в півфіналі і фіналі у Смаль були серйозні суперниці з Канади та Німеччини, українка зуміла в цих зустрічах перемогти достроково.
Це “золото” стало для Наталії третьою нагородою за останній місяць і шостою загалом за сезон. Починаючи з лютого 2011 року 28-річна чернігівка виборола “золото”, два “срібла” і три “бронзи” етапів Кубку світу.
Інші чернігівські дзюдоїстки, що брали участь у мінському етапі Кубку світу – Марія Буйок та Луїза Гайнутдінова – посіли сьомі місця у своїх вагових категоріях. А ось Оксана Діденко, виступаючи у ваговій категорії 63 кг, програла свій двобій за третє місце проти бразильської дзюдоїстки лише за рішенням суддів і посіла у підсумку п’яте місце.
Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.