Стартував військово-патріотичний збір учнівської молоді на Чернігівщині. ФОТО
На базі 1-ї окремої танкової бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Гончарівське на Чернігівщині, стартував XIV військово-патріотичний збір для молоді.
Організаторами проекту виступили Всеукраїнська громадська організація «Громадський Рух «За Майбутнє» та Міністерство оборони України. Це вже не перший захід, який вони спільно проводять з метою патріотичного виховання української молоді та популяризації військової служби у Збройних силах України.
За словами координатора ВГО «Громадський Рух «За Майбутнє» Михайла Харечка, кожен хлопець або дівчина під час збору має можливість власноруч постріляти зі зброї на полігоні під наглядом інструкторів та здобути перемогу, змагаючись із своїми однолітками з різних дисциплін.
- Молоді це дуже цікаво. Щороку ми отримуємо все більше заявок від молоді на участь в таких заходах, - наголосив він.
Серед учасників - 150 учнів старших класів та студентів вишів з різних регіонів України. Вони традиційно розподілені за віковою категорією на 4 команди: «Сокіл», «Орел», «Барс» та «Рись».
Перед початком змагань юнаки склали урочисту обіцянку бути чесними в спортивній боротьбі. А на малому полігоні танкової бригади, військовослужбовці розвідувального підрозділу продемонстрували хлопцям та дівчатам свої вміння, щодо ліквідації незаконного військового формування. Також всі учасники мали можливість відчути справжню бойову техніку проїхавши на БМП. Крім цього вони ознайомилися зі зразками стрілецької зброї та бойової техніки, що є на озброєнні бригади.
Упродовж чотирьох днів команди проведуть у військових умовах. Вони житимуть у казармах за армійським розкладом та харчуватимуться у солдатській їдальні.
Кожного дня, за програмою збору передбачені змагання у військовому, спортивному, туристичному та культурному блоках. Зокрема учасники виконають вправи стрільб з автомату Калашнікова, метатимуть гранати, долатимуть «стежку розвідника», вправлятимуться в рукопашному бої, гратимуть у футбол та волейбол.
За підсумками змагань команда, яка здобуде перше місце отримає кубок. А всі переможці у командному та індивідуальних заліках отримають нагороди.






Вадим Мисник
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.