Вторая лига. “Десна” – “УкрАгроКом” 2:0
Матч за звання абсолютного чемпіона другої ліги сезону 2012/2013 “Десна” ? “УкрАгроКом”, що відбувся 12 червня у Чернігові на стадіоні ім. Гагаріна, завершився з рахунком 2:0 на користь господарів.
Як відомо, цього сезону для визначення абсолютного чемпіона другої ліги проводяться два матчі. Жеребкування відправило аграріїв на першу зустріч у Чернігів, а матч відповідь вони проведуть 16 червня в Олександрії на КСК “Ніка”.
Підопічні Юрія Гури програли перший матч, пропустивши два голи. Переможці групи “2” не спромоглися забити бодай один м’яч на чужому полі, адже, за формулою цієї дуелі, у разі рівної кількості забитих голів, перевагу віддають тій команді, що відзначилася голом саме на чужому полі.
Попереду матч-відповідь, якій відбудеться 16 червня.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:46
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33
«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.
Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31
Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.
15 січня: цей день в Україні і світі 08:27
День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.