Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 січня, 20:13:53

“Олімпійський день” крокує Черніговом

12.06.2013   12:35Агенцiя

Всеукраїнський захід “Олімпійський день”, присвячений 100-річчю І Російської Олімпіади стартував в ПНЗ “Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання” в м. Чернігові.

Спортивний клуб “Десна”, один із двадцяти одного клубів, що входять до позанавчального закладу, радо відкрив двері справжньому святу спорту.

Протягом двох годин відбувалося справжнє олімпійське дійство, в якому приймали участь заслужений майстер спорту з біатлону Ніна Лемеш, керівництво клубу та більше 50 дітей різного віку.

Показові виступи, змагання з вільної боротьби серед дітей різного віку, весела ігра “Плутанка” та естафета “Олімпійські кільця” – програма свята була насиченою та веселою.

Обласний осередок НОК України нагородив переможців та призерів змагань спортивним інвентарем, а сувеніри від НОК України отримали всі учасники заходу.

http://noc-cn.org/news/olimpijskij_den_krokue_chernigovom/2013-06-12-827

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16

Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11

За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.

Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09

Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини