8:2 - результат матчу між журналістами та владою у Чернігові. ФОТО
Товариський матч з міні-футболу між командами посадовців та журналістів, присвячений до Дня журналіста, пройшов у Чернігові.
Футбольний матч відбувся на міському стадіоні імені Ю.Гагаріна. Команду чиновників очолив міський голова Олександр Соколов, а журналістів – представник місцевого телеканалу "Дитинець" Юрій Михуля. Першими гол забили працівники ЗМІ, однак у подальшому не змогли протистояти суперникам і матч завершився з рахунком 8:2 на користь працівників місцевого самоврядування й органів державної влади.
Міський голова підкреслив, що журналісти – професіонали у своїй справі, проте у футболі вік їм дозволяє покращувати свою майстерність.
Начальник відділу фізкультури і спорту Чернігівської міськради Олександр Стецько зазначив, що рахунок матчу взагалі не важливий, головне, що гра відбулася. Він оцінив команду журналістів як дуже сильну. О.Стецько також нагадав, що подібний товариський матч з міні-футболу у Чернігові востаннє відбувся у 2003 році, тож нині можна відновити практику зустрічей посадовців і журналістів на футбольному полі.
Команди домовилися наступного разу зіграти у футбол напередодні Дня місцевого самоврядування, але вже у спортзалі, оскільки свято відзначається 7 грудня.
ФОТО Олексія Письменного
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.