Чернігівські спортсмени – серед найкращих!
5 червня відбулась у Чернігівській міській раді відбулась урочиста зустріч міського голови зі спортсменами – переможцями й призерами міжнародних змагань та їх тренерами з біатлону, кульової стрільби та футболу.
![](/uploads/5063-m.jpg)
Олександр Соколов привітав спортсменів та їх наставників з видатними успіхами на змаганнях міжнародного рівня.
“Ми пишаємось вашими визначними перемогами на змаганнях найвищого рівня і переконані, що своїми досягненнями чернігівські спортсмени золотими літерами вписали свої імена в спортивну історію країни. Проте, за блискучими перемогами – будні щоденних напружених, навіть виснажливих тренувань спортсменів та їх наставників”, – сказав міський голова.
На зміну досвідченим спортсменам, зазначив О. Соколов, приходить молодь, яка вже заявила про себе на ХІ зимовому Європейському юнацькому Олімпійському фестивалі у Румунському Брашові та Чемпіонатах світу і Європи останніх років. Це результат напруженої роботи заслужених тренерів України Ворчака О.В., Ворчак С.Л., Власенка С.О., Зоца М.М., Зоц Ж.С., Паршукова В.С., Семенова О.В.
З 11 медалей Чемпіонату світу і Європи 2013 року – 9 на рахунку молодих біатлоністів і біатлоністок Ірини Варвинець, Алли Гіленко, Юлії Бригинець, Антона Мігди, Анастасії Ничипоренко, Артема Тищенка і Руслана Ткаленка, які по праву включені до складу національної збірної команди України Олімпійського сезону 2013/2014.
Олександр Соколов висловив вдячність заслуженим тренерам України за збереження традицій спадкоємності у спортивному житті міста та багаторічну роботу по вихованню молоді, яка гідно представляє на міжнародних змаганнях державу і рідне місто. Він підкреслив, що ветерани спорту, залишивши великий спорт, стають наставниками талановитої молоді і готують достойну зміну спортсменам, які стали легендою чернігівського спорту.
О.Соколов також запевнив присутніх, що, не зважаючи на труднощі, міська влада буде виконувати взяті зобов’язання у питаннях розвитку фізкультури та спорту у місті, підтримці здорового способу життя й талановитої молоді. Важливим фактором у цьому сенсі, на його переконання, має стати відкриття у квітні поточного року державного центру олімпійської підготовки з біатлону у Чернігові.
Міський голова побажав спортсменам нових перемог та спортивних звершень і вручив їм грошові винагороди.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.