Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 березня, 21:41:22

Успіх народних обранців Чернігівщини на Всеукраїнській депутатській спартакіаді

06.06.2013   08:11

З 27 травня по 1 червня в Алушті відбулася ІІI Всеукраїнська спартакіада серед депутатів Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, м. Севастополь та 20 обласних депутатських збірних команд.

Збірну Чернігівщини, до складу якої входило 24 депутати, очолював голова постійної комісії обласної ради з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму Іван Чаус. Змагання проходили з п’яти видів спорту – футзалу, волейболу, настільного тенісу, шахів та шашок.

Особливо варто відзначити великий успіх нашої тенісистки, депутата Щорської районної ради, Тетяни Сарапіної, яка виборола срібну медаль.

В змаганнях із шашок шосте місце зайняла депутат Прилуцької районної ради Ольга Євтушенко, а депутат Горобівської сільської ради Срібнянського району Сергій Погибко зайняв десяте місце.

Успішним був цьогорічний виступ наших волейболістів, які, не зважаючи на досить високу конкуренцію, змогли вибороти сьоме командне місце. Основою волейбольної команди, яку очолив депутат Варвинської районної ради В’ячеслав Гиленко, були депутати Срібнянщини та Варвинського району.

Справжній успіх, що додав нашій збірній найбільше очок, принесла команда з футзалу, яка переграла своїх колег із Херсонської, Кіровоградської та Дніпропетровської областей, отримавши четвертий результат.

В складі команди з футзалу виступали Сергій Охонько (Ніжинська міська рада), Сергій Власенко, Василь Кадема, Микола Міцик, (Бахмацький район), Петро Команда (Чернігівський район), Іван Тимошенко (смт. Ріпки), Іван Чаус (Чернігівська обласна рада).

В загальному заліку збірна Чернігівської області зайняла почесне четверте місце, залишивши позаду такі великі регіони як Київ, Одеса, Дніпропетровськ.

Останні новини Чернігівщини

Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01

Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.

 Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів

Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56

З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.

20 березня: цей день в Україні і світі

20 березня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини