На міжнародних змаганнях збірна команда УМВС в Чернігівській області виборола ІІ загальнокомандне місце
На запрошення начальника ГУМВС України в Харківській області збірна УМВС взяла участь у відкритих міжнародних змаганнях зі стрільби з бойової зброї на кубок майстра спорту міжнародного класу СРСР зі стрільби з бойової зброї Ігоря Герасименка.
Помірятися силами й показати свій рівень підготовки до Харкова з’їхалися 14 команд, в тому числі дві – з Російської Федерації. Чернігівщину на змаганнях представляли: старшина навчального центру підготовки працівників ОВС, підпорядкованого УМВС області, старший прапорщик міліції Микола Татарчук;
оперуповноважений сектору карного розшуку відділення міліції з обслуговування ринків Чернігівського МВ УМВС області, майор міліції Катерина Самохіна та інспектор патрульної служби Корюківського РВ УМВС області сержант міліції Віктор Федоренко.
В напруженій боротьбі, проявивши силу волі і наполегливість, збірна команда УМВС України в Чернігівській області виборола почесне ІІ загальнокомандне місце.
Перемогу ж у змаганнях святкували представники Луганської області, а третіми стали Дніпропетровці.
В особистому заліку Катерина Самохіна посіла ІІ місце у вправі ПМ-5, а Микола Татарчук у вправі АК-3 піднявся на третю сходинку п’єдесталу пошани. Всі призери були нагороджені кубками та цінними подарунками.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.