ФК Тернопіль втретє поспіль програє Десні з мінімальним рахунком
20 квітня, у Чернігові футболісти муніципального ФК Тернопіль боролися за очки із лідером Другої ліги – Десною. Місцеві футболісти завдали тернополянам вже третьої поразки у історії протистоянь.
Минулого року чернігівська Десна обігрувала підопічних Івегеша (1:2) в гостях та (1:0) – вдома. Історія повторилася і лідери чемпіонату знову перемогли Тернопіль з рахунком (1:0), реабілітувавшись перед власними вболівальниками за минулотижневу поразку у Черкасах.
Суперники розпочали гру не форсуючи подій. Тернопільські футболісти у попередній грі місили болото на своєму стадіоні, а тому вперше у році вийшли на добротний газон. Перший напів-момент гості створили на 17-ій хвидині зустрічі, коли пробивав Полянчук. Однак, з ударом Сергія голкіпер Десни впорався без надзусиль. А через десять хвилин чернігівці відкрили рахунок.
Нападник Десни, прориваючись до воріт перечепився за ногу захисника Тернополя. Арбітр вирішив, що був фол і вказав на “точку”. Вирок судді реалізував досвідчений Петро Кондратюк (1:0).
До завершення тайму господарі поля втратили ще кілька нагод щоб збільшити перевагу у рахунку. Але новачок Тернополя – голкіпер Микола Плетеницький показав, що діє на полі нічим не гірше за свого попередника Романа Данковича.
У другому таймі Тернопіль більше оборонявся. Десна створила біля воріт “муніципалів” ще кілька моментів, але знову бездоганно відіграв Плетеницький. Тернополяни мали змогу вирвати нічию на останніх хвилинах, але замкнути передачу партнера не зумів Сергій Полянчук.
Таким чином третя поспіль зустріч між Десною та ФК Тернопіль завершується перемогою чернігівської команди, яка зберігає за собою перше місце у турнірній таблиці.
Зазначимо, що сьогодні відбувся ще один матч Другої ліги. Реал Фарм вдома зіграв внічию зі стрийською Скалою (1:1). Поки що змін у турнірній таблиці не відбулося. Десна надалі лідирує. За нею йде Нива та ФК Тернопіль. Славутич – четвертий, а Скала та Реал Фарм посідають п’яте та шосте місця відповідно. Проте завтра свій матч зіграють Нива та Славутич і він може внести певні корективи у розташування команд.
Друга ліга, плей-офф (3-ий тур). Чернігів, стадіон ім. Ю. Гагаріна, 20 квітня
Десна – ФК Тернопіль 1:0
Гол: Кондратюк 25 (пен.)
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.