Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 грудня, 09:22:37

18-й міжнародний турнір з міні-футболу серед ветеранів пам’яті Вадима Павловича Третьякова

06.04.2013   12:51Агенцiя

З 29 по 31 березня, в Чернігові пройшов 18-й, традиційний міжнародний турнір з міні-футболу серед ветеранів, пам’яті Вадима Павловича Третьякова.

В змаганні взяли участь 6 команд з міст Гомеля, Вітебська, Смоленська, Митіщ, Чернігова та Донецької області. Турнір викликав великий інтерес серед вболівальників, було багато гострих моментів та цікавих ситуацій, в склад команд входили спортсмени віком від 35 до 46 років.

Окремі відзнаки найкращого гравця в кожній команді вручив депутат міської ради Андрій Кужельний.

На радість любителям футболу, перемогу в турнірі виборола команда ветеранів "Десна - Чернігів", друге місце у футбольного клубу "Митіщі", а третє у команди "Улыбка" Смоленськ.

Традиційно, організаторами змагань виступили міський та обласний відділи спорту, команда ветеранів "Десна - Чернігів" та Анатолій Бегаян, обласна федерація футболу та Іван Леонов, депутат міської ради Андрій Кужельний, допомагали в організації також друзі Вадима Павловича – Микола Бутко, Володимир Курбаков, Геннадій Риженко, Володимир Пригода, профком заводу "ЧеЗаРа" та завод "Рапід".

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відкрили виставку «Річ у тім 2.0»

У Чернігові відкрили виставку «Річ у тім 2.0» 09:18

30 листопада у Чернігівському обласному молодіжному центрі відкрилася виставка «Річ у тім 2.0». На виставці представлені 16 плакатів та 16 відеороликів з реальними історіями постраждалих від домашнього насильства.

У Чернігові почала зменшуватися кількість пацієнтів з COVID-19 у стаціонарах

У Чернігові почала зменшуватися кількість пацієнтів з COVID-19 у стаціонарах 09:13

У Чернігові в останній тиждень спостерігається зменшення зайнятості пацієнтами з діагнозом COVID-19 ліжко-місць у профільних відділеннях міських лікарень. Про це 30 листопада, повідомили на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді.

Судом застосовано екстрадиційний арешт до іноземця

Судом застосовано екстрадиційний арешт до іноземця 09:02

Судом застосовано екстрадиційний арешт до іноземця, який розшукується компетентними органами іноземної держави для відбуття покарання за торгівлю людьми

18 Мандрівний Docudays UA у Чернігівській області

18 Мандрівний Docudays UA у Чернігівській області 08:59

1 грудня розпочинається 18 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA у Чернігівській області

Станом на 1 грудня в Україні зафіксовано 11960 нових випадків COVID-19

Станом на 1 грудня в Україні зафіксовано 11960 нових випадків COVID-19 08:49

11 960 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 1 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 1 088 дітей та 207 медпрацівників.