Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 вересня, 02:54:10

На Чернігівщині почалися змагання XX обласних сільських спортивних ігор Чернігівщини 2013

21.02.2013   16:51Агенцiя

20 лютого в м. Чернігові на спортивній базі СДЮСШОР з лижного спорту Чернігівська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства “Колос” АПК України провела обласні змагання “Білої Олімпіади” з лижних перегонів та гирьового спорту серед збірних команд районних організацій ВФСТ “Колос” у залік XX обласних сільських спортивних ігор Чернігівщини 2013, присвячених XXII зимовим Олімпійським іграм в м.Сочі (Росія) та 70-й річниці визволення Чернігівщини від німецько-фашистських загарбників.

товариства “Колос”

товариства “Колос”

На урочистому відкритті учасників змагань привітав заступник голови обласної організації Товариства Анатолій Савченко. Після підняття Державного прапора головний суддя змагань з лижних перегонів заслужений тренер України Віталій Паршуков ознайомив учасників Олімпіади з програмою змагань.
Змагання проводились серед юнаків та дівчат 1994 – 1995 р.р.н. та 1996 р.н. і молодші, жінок та чоловіків, а також серед студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації Мінагрополітики і споживспілки.

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ З ЛИЖНИХ ПЕРЕГОНІВ:

Серед дівчат 1994 – 1995 р.р.н. 3 км.
1 місце – Мойсієнко Юлія, Корюківський район
2 місце – Паршукова Марія, Чернігівський район
3 місце – Єсипчук Катерина, Ріпкинський район

Серед юнаків 1994 – 1995 р.р.н. 5 км
1 місце – Сидоренко Василь, м.Батурин
2 місце – Артюх Олександр, Чернігівський район
3 місце – Зайнагатдінов Максим,, Городнянський район

Серед дівчат 1996 р.н. і молодші 3 км..
1 місце – Сидоренко Анастасія м.Батурин
2 місце – Чалик Дарина, Корюківський район
3 місце – Свиридовська Марій, Чернігівський район

Серед юнаків 1996 р.н. і молодші 3 км..
1 місце – Осипенко Владислав, Корюківський район
2 місце – Драгун Дмитро, Корюківський район
3 місце – Гламозда Іван, Чернігівський район

Серед жінок 3 км.:
1 місце – Макаренко Марина, Корюківський район
2 місце – Сердюк Анастасія, Чернігівський район
3 місце – Науменко Тетяна, Бахмацький район

Серед чоловіків 5 км :
1 місце – Базилінський Євген, Чернігівський район
2 місце – Журавель Арсен, м.Батурин
3 місце – Гайдай Олександр, м.Батурин

Серед збірних команд РО ВФСТ “Колос”
1 місце -Чернігівський район – 183 очка
2 місце – Корюківський район – 174 очка
3 місце – Городнінський район – 128 очок

СЕРЕД СТУДЕНТІВ

ВНЗ I-II рівнів акредитації Мінагрополітики і споживспілки.
Дівчата 2 км.
1 місце – Жибер Наталія, Козелецький технікум вет.медицини
2 місце – Май Аліна, Чернігівський КООП технікум
3 місце – Гончарук Марія, Ссосницький с.-г. технікум
Юнаки 3 км.
1 місце – Заровний Олександр, Чернігівський КООП технікум
2 місце – Головій Віталій, Чернігівський КООП технікум
3 місце – Бондаренко Едуард, Ссосницький с.-г. технікум
КОМАНДНІ РЕЗУЛЬТАТИ СТУДЕНТІВ:
1 місце – Чернігівський кооперативний технікум – 127 очок
2 місце – Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. Майнової – 95 очок
3 місце – Сосницький сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку – 94 очка

ГИРЬОВИЙ СПОРТ

ЖІНКИ абсолютна першість:
1 місце – Дробноход Марія, Городнянський район
2 місце – Матюшко Юлія, Козелецький район
3 місце – Лось Юлія, Ріпкинський район
Вагова категорія 70 кг.
1 місце – Середа Олег, Менський район
2 місце – Шабовта Олександр, Городнянський район
3 місце – Вовк Максим, Ріпкинський район
Вагова категорія 90 кг.
1 місце – Шабовта Володимир, Городнянський район
2 місце – Дюг Тарас, Ріпкинський район
3 місце – Колинин Ігор, Козелецький район
Вагова категорія більше 90 кг.
1 місце – Швачко Євген, Городнянський район
2 місце – Кузлинко Сергій, Козелецький район
3 місце – Іневич Михайло, Ріпкинський район

КОМАНДНІ МІСЦЯ:
1 місце – Городнянська районна організація ВФСТ “Колос” – 17 очок
2 місце – Козолецька районна організація ВФСТ “Колос” – 100 очок
3 місце – Ріпкінська районна організація ВФСТ “Колос” – 99 очок
Загалом у змаганнях прийняло участь 136 чоловік із 13 районів області.
Переможці і призери у командному і особистому заліку змагань були нагороджені грамотами, медалями і спортивним кубком.
Хай перемагають сильніші!

http://noc-cn.org/news/na_chernigivshhini_pochalisja_zmagannja_xx_oblasnikh_silskikh_sportivnikh_igor_chernigivshhini_2013/2013-02-21-771

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 217 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 217 нових випадків COVID-19 21:42

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 вересня в області зафіксовано 217 нових випадків COVID-19.

У дитсадках Прилук встановлюватимуть контейнери для роздільного збору сміття 14:34

У Прилуках місцеві активісти спільноти "10 гривень Прилуки" оголосили про старт нового проекту - придбання контейнерів для роздільного сміття для дитячих садочків. Долучитися можуть всі охочі, а зокрема екологічно-свідомі дитячі садочки міста.

На кордоні з Білоруссю чоловік втратив вантажівку через контрабандні цигарки 14:30

Учора, 23 вересня, наш 26-річний співвітчизник, прямуючи на в’їзд із Білорусі через пункт пропуску «Нові Яриловичі», втратив вантажний автомобіль «Рено».

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 020 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 020 осіб 14:29

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 24 вересня в області щеплено першою та другою дозою 317 604 людини.

Родина Закружних, Аніщенко та Кукса стали переможцями обласних змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я» 14:19

Обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» 18 вересня 2021 року провів обласні змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я».