Молодежь Кривбасса подарила ничью Десне
Продовжує підготовку до весняної частини чемпіонату молодіжна команда криворізького “Кривбасу”.

18 лютого командою була зіграна третя контрольна гра на “кримському” зборі. Суперником кривбасівців став лідер групи “А” турніру команд другої ліги – чернігівська “Десна”.
“Кривбас” в середині першого тайму відкрив рахунок в матчі – після подачі зі штрафного Максима Лещенка, Віталій Петриченко головою замкнув цю передачу партнера.
Але втримати перемогу криворіжцям не вдалось. За кілька хвилин до завершення матчу “провалом” в обороні “Кривбасу” скористались чернігівці й зрівняли рахунок.
Наступний (він же – останній) поєдинок на зборі “Кривбас” має провести в суботу, 23 лютого. Суперник – “Нива” (Тернопіль).
Після цього матчу “Кривбас” має вирушити додому.
“Кривбас: Чигрин (Горовой, 46), Ткачов, Бовтуненко, Данилюк (Чорний, 46), Лещенко, Яворський, Гусак (Клименко, 46; Гончаренко, 70), Петриченко, Тищенко, Клушин (Арвеладзе, 46), Стретович.
Останні новини Чернігівщини
Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27
У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.
Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44
Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.
Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12
За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).
Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34
Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.