Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 грудня, 02:31:55

Лижний майстер-клас для воїнів "Десни"

31.01.2013   16:39

Справжній майстер-клас продемонструвала представниця Чернігівського обласного осередку Національного олімпійського комітету України, чемпіонка Європи з біатлону, заслужений майстер спорту Ніна Лемеш

під час змагань з лижної гонки у 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Десна на Чернігівщині. Вона урочисто відкрила турнір та, символічно, першою на лижах подолала 1000 метрів засніженого поля.

У змаганнях взяло участь 5 команд навчального центру, а це майже півсотні військовослужбовців. Кожен спортсмен долав кілометрову лижню та передавав естафету своєму товаришу.

- Вперше за багато років у «Десні» провели подібні змагання, - повідомив начальник фізичної підготовки та спорту командування Сухопутних військ Збройних Сил України полковник Ігор Шлямар. - Солдати «учебки» показали хороші результати, а деякі з них виконали норматив на спортивний розряд.

Відтак, у запеклій зимовій баталії перше місце посіла команда 354-го навчального механізованого полку, де командиром підполковник Віктор Ніколюк. Найкращий результат змагань - 4 хвилини - показав курсант навчального автомобільного батальйону старший солдат Валерій Руденко.

Організатори змагань нагородили переможців та кращих спортсменів кубком, дипломами та випічкою. Біатлоністка Ніна Лемеш подарувала учасникам лижної гонки спортивний інвентар та сувеніри з символікою Національного олімпійського комітету України.

Вже незабаром на базі 169-го навчального центру відбудуться фінальні змагання з лижної гонки на першість Збройних Сил України.
 

Ануфрієв Віктор

Останні новини Чернігівщини

 «Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника

«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54

Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52

Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

9 грудня: цей день в Україні і світі

9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48

День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression

У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14

Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини