Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 03:09:49

До Менської виправної колонії № 91, завітав силач. Засуджені готуються до Богатирських ігор

28.01.2013   16:07Агенцiя

З метою активізації спортивного життя засуджених та підтримки здоров’я керівництвом управління було прийнято рішення провести Богатирські ігри серед засуджених Менської виправної колонії № 91, де утримуються колишні співробітники правоохоронних органів.

До Менської виправної колонії № 91, завітав силач.

До Менської виправної колонії № 91, завітав силач.

Заслужений майстер спорту України Олександр Пеканов з Чернігова, який є триразовим чемпіоном світу та багаторазовим призером престижних міжнародних турнірів з богатирського багатоборства та рекордсменом світу у вправі “Мертва тяга” завітав до колонії для відбірного туру.

Завітав не просто так, а влаштував початковий етап конкурсу. Силач привіз із собою своє спортивне спорядження богатиря: газові балони з ручками, які використовуються у вправі “Прогулянка фермера”, “легке” бревно вагою 80 кг та гантелю на 60 кг.
Не дивлячись на складність вправ бажаючих спробувати власні сили виявилось чимало – 40 чоловік. Вік учасників досить різний. Наймолодшому учаснику було всього 20 років, а найстаршому – виповнилося майже 50.

Програма змагань була складена так, що всі бажаючі спробували свої сили. Засуджені чоловіки, натхненні побаченим, змагались на більшу кількість піднімань над головою 80 кілограмового вантажу. До богатиря їм звісно було далеко, проте всі отримали можливість показати свою міць. Під час проходження всіх вправ Олександр Пеканов розповідав про техніку підйому ваги та розкрив деякі професійні секрети богатиря. Загалом, багатьох засуджених цікавив і життєвий шлях силача, участь у різних конкурсах, різниця між українськими та іноземними богатирями.

По завершенню відбірних змагань до самого конкурсу Олександр Пеканов відібрав 10 чоловік, які показали найкращу техніку та найвагоміші результати.

“Сам конкурс відбудеться навесні, можливо в квітні, – зазначив Олександр. – Я не очікував, що серед чоловіків даного закладу буде стільки силачів, неймовірні результати показали всі, незважаючи на те, що не мають спеціальної підготовки і не являються професійними спортсменами”.

За словами начальника управління Державної пенітенціарної служби в Чернігівській області Олександра Доробалюка турнір набере значного розмаху, вправи будуть видовищні та складні, а керівництво колонії надасть можливість богатирю провести ті вправи, які він запропонує засудженим, навіть якщо це буде вправа буксировки автомобіля.


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.