"Ти зможеш, якщо я зміг" на ковзанці
За підтримки обласного осередку НОК України на ковзанці 16 кварталу у м. Чернігові пройшли відкриті спортивно-масові змагання серед дітей вихованців дитячих спеціалізованих закладів під гаслом "Ти зможеш, якщо я зміг".
![](/uploads/3995-m.jpg)
"Ти зможеш, якщо я зміг" на ковзанці
Більше 30 дітей з вадами слуху разом із учителями та завучем взяли участь у веселих естафетах, що були організовані міським центром фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".
Цікаво, весело та дружньо діти перевірили свою спортивну вправність на льоду. З великим задоволенням продемонстрували свою перевагу на ковзанці над учителями.
Спортивний інвентар та літературу на олімпійську тематику від НОК України завучу спеціалізованої школи вручила чемпіонка Європи та призерка чемпіонатів світу з біатлону Ніна Лемеш, а всі учасники зимових розваг отримали солодощі від міського центру "Спорт для всіх".
А це - діти-сироти, діти, позбавлені батьківського виховання та ті, які опинилися в складних житлово-побутових умовах, залишили навчальні заклади тощо.
Організаторами змагань виступили відділення НОК в Івано-Франківській області, обласний та міський центри "Спорт для всіх", міська організація ФСТ "Спартак".
Мета заходів - формування свідомої потреби до занять фізичною культурою та спортом у дітей-вихованців дитячих спеціалізованих закладів, а також протиставлення здорового способу життя шкідливим звичкам - наркоманії, тютюнопалінню, алкоголізму.
http://noc-cn.org/news/ti_zmozhesh_jakshho_ja_zmig_na_kovzanci/2013-01-28-747
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.