Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 02:29:56

"Ти зможеш, якщо я зміг" на ковзанці

28.01.2013   11:09Агенцiя

За підтримки обласного осередку НОК України на ковзанці 16 кварталу у м. Чернігові пройшли відкриті спортивно-масові змагання серед дітей вихованців дитячих спеціалізованих закладів під гаслом "Ти зможеш, якщо я зміг".

"Ти зможеш, якщо я зміг" на ковзанці

Більше 30 дітей з вадами слуху разом із учителями та завучем взяли участь у веселих естафетах, що були організовані міським центром фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".
 
Цікаво, весело та дружньо діти перевірили свою спортивну вправність на льоду. З великим задоволенням продемонстрували свою перевагу на ковзанці над учителями.
 
Спортивний інвентар та літературу на олімпійську тематику від НОК України завучу спеціалізованої школи вручила чемпіонка Європи та призерка чемпіонатів світу з біатлону Ніна Лемеш, а всі учасники зимових розваг отримали солодощі від міського центру "Спорт для всіх".
 
А це - діти-сироти, діти, позбавлені батьківського виховання та ті, які опинилися в складних житлово-побутових умовах, залишили навчальні заклади тощо.
 
Організаторами змагань виступили відділення НОК в Івано-Франківській області, обласний та міський центри "Спорт для всіх", міська організація ФСТ "Спартак".
 
Мета заходів - формування свідомої потреби до занять фізичною культурою та спортом у дітей-вихованців дитячих спеціалізованих закладів, а також протиставлення здорового способу життя шкідливим звичкам - наркоманії, тютюнопалінню, алкоголізму.


http://noc-cn.org/news/ti_zmozhesh_jakshho_ja_zmig_na_kovzanci/2013-01-28-747

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.