Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 02:11:02

Бринзак: Панфілова у Чернігові буде готуватися до чемпіонату Європи

25.01.2013   12:33Агенцiя

Президент федерації біатлону України Володимир Бринзак підтвердив, що російська біатлоністка Марія Панфілова буде виступати за Україну.

Марія Панфілова

Марія Панфілова

"Так, справді, Марія вирішила усі питання по переїзду з Росії в Україну і сьогодні прилетіла в Київ.

Для нас важливо, що російська сторона не пред'являла до Марії ніяких претензій: вона здала свою службову квартиру в Тюмені, звільнилася і безперешкодно отримала на руки трудову книжку.

Тому тепер вона їде в Чернігів, де готуватиметься до чемпіонату Європи і, сподіватимемося, посилить нашу команду у Банско. До чемпіонату Європи участь Панфілової в перегонах Кубку IBU ми не плануємо", - цитує Бринзака офіційний сайт федерації біатлону України.

http://www.champion.com.ua/beathlon/2013/01/25/522377/

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.