У Чернігові з'явиться перший Державний центр олімпійської підготовки з біатлону
У Чернігові буде створено Державний центр олімпійської підготовки з біатлону. Таке рішення на користь саме Чернігівської області Кабінет Міністрів України прийняв через більш потужний тренерський склад та за кількістю видатних олімпійців з біатлону.
Узгодити питання організації та облаштування центру до Чернігова приїхали куратори та ініціатори проекту, які також зустрілися з головою Чернігівської облдержадміністрації Володимиром Хоменком.
Центр відкриють на основі спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту, яка належить фізкультурно-спортивному товариству «Україна». Аби відкрити центр олімпійської підготовки з біатлону, частину території та бази мають передати у державне підпорядкування. Постановою Кабінету Міністрів з державного бюджету вже виділені кошти на ремонт та інші потреби центру.
Відкрити центр олімпійської підготовки з біатлону планують до весни, аби встигнути належним чином підготуватися до зимової олімпіади у Сочі-2014.
Чернігівська ОДА
Останні новини Чернігівщини
ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11
Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.
Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07
Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.
На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02
Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.
“День Тетяни у колі друзів” 08:47
11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.