Чернігівська лучниця — серед призерів чемпіонату України U21 у Львові
З 12 до 16 червня у місті Львів відбувся чемпіонат України серед юніорів (U21) зі стрільби з лука, у якому взяли участь 184 спортсмени з 11 областей України та міста Києва.
Гідно представила Чернігівщину вихованка КПНЗ «ДЮСШ «ФОРТУНА» ЧМР - Заровна Єлізавета, яка у напруженій боротьбі виборола «бронзову» медаль, продемонструвавши високий рівень майстерності.

Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.